Vaši hrdinové z oblíbeného seriálu Slunečná jsou nyní i na samolepkách! Udělejte radost originálním dárkem

Ozdobte si diáře, tvořte kreativní přání pro své přátele nebo překvapte své blízké zabalenými dárky do vašeho osobitého balícího papíru s tématikou populárního televizního seriálu Slunečná.

Slunečné samolepky obsahují 6 aršíků o formátu A6 a potěší většinu z vás, jelikož v nich najdete své hrdiny jako jsou Týna, Sylva, Tony… a také jejich podpisy, kterými se dají skvěle dotvořit vaše diáře nebo deníky.

Pořiďte si samolepky vašeho oblíbeného seriálu Slunečná

A když teď všichni trávíme hodně času doma, tak co ho třeba využít na vyrábění kreativních přání a balících papírů, na které použijete jemné minimalistické samolepky a srdce s vašimi hrdiny.

Sympatizujete spíš s "hodnou" Týnou a fandíte jejímu vztahu s Jankem? Nebo si myslíte, že by byl Janek šťastnější s Karolínou, kterou odmítá. A co Sylva, je podle vás opravdu tak zlá, nebo si i ona zaslouží, aby ozdobila třeba váš diář nebo desky sešitu.

Kdo ze Slunečné je váš oblíbený hrdina a jeho samolepka se bude vyjímat na výsadním místě?

Samolepky jsou již k dostání za 109 Kč u našeho partnera na e-shopu Carton Cajon.

Seriál Slunečná sledujte na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20:15 a nezapomeňte, že můžete Slunečnou sledovat také online v exkluzivních předpremiérách. Ty si nyní můžete pořídit v cenově zvýhodněním balíčku tří epizod:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.