zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zůstávám inkognito a sázím stromy, říká herečka Bára Jánová ze Slunečné

Sylva Popelková (Bára Jánová) - Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Sylva Popelková (Bára Jánová) - Slunečná
kloidop , Vydáno: 25.09.2020
Hvězda seriálu Slunečná a představitelka mrchy Sylvy Popelkové, Barbora Jánová, se objevila na červeném gauči Show Jana Krause. Co prozradila o vzrůstající slávě a o tom, jak tráví volný čas? Herečka se zajímá nejen o lidská práva, ekologii, ale bojuje i za práva zvířat.

reklama

Mladá a talentovaná herečka Barbora Jánová si v poslední době získává pozornost diváků coby ambiciózní a zákeřná Sylva Popelková v oblíbeném seriálu Slunečná. „Myslím, že tím, co moje postava dělá a jak se projevuje, má svůj výrazný charakter, skoro až moc,“ říká o seriálové Sylvě její představitelka, která původně vůbec nepochází z herecké branže.

Psaní a ženská práva

„Než jsem se dostala k hraní, dělala jsem toho docela dost,“ svěřuje se. „Například asistentku režie nebo jsem pracovala v centru sociálních služeb v projektech, které se snažily zapojit lidi bez domova zpět do systému, či naposledy v castingové agentuře.“ Ani tak to zdaleka není všechno, Bára léta píše vlastní scénáře ke krátkým filmům nebo divadelním hrám.

Show Jana Krause 23.9.2020 Barbora Jánová
Autor: Prima FTV Show Jana Krause 23.9.2020 Barbora Jánová

Kromě toho si založila se svou kamarádkou produkční agenturu. A to, že si dvě ženy založily firmu, vidí v byznysu jako plus. „Já myslím, že je to velmi pozitivní. Jsme víc vidět, lidé na nás reagují dobře a možná je to i víc zajímá. A ve filmovém světě, hlavně v cizině, se nyní ve větší míře prosazují ženy," zamyslela se herečka v rozhovoru pro Prima Ženy. Přemýšlí i nad rovnoprávností. „Mrzí mě, že se to v dnešním světě vůbec musí řešit. Že se musí bojovat za rovnoprávnost. Měli bychom být už někde daleko jinde a řešit jiné problémy, abychom vůbec přežili a zachránili planetu. Ono všechno souvisí samozřejmě se vším. Jen prostě kroutím hlavou nad tím, co občas dokážeme vymyslet. Rovnoprávnost by měla být na denním pořádku," říká a upozorňuje na klimatickou krizi.

Bára Jánová ze seriálu Slunečná se nechala zavřít do klece
Autor: FTV Prima/ Slunečná Bára Jánová ze seriálu Slunečná se nechala zavřít do klece

„Sázím stromy v rámci iniciativy Sázíme budoucnost, s tím souvisí tak trochu i to, že nyní chystám kolekci pánských mikin a triček, z jejichž prodeje půjde část výtěžku právě zase na sázení stromů.“

Sociální sítě jako deníček

Krom toho na sebe divákům prozradí, že nejvíce dokáže pobavit sama sebe, a sice každý den trochu. Nárůst popularity a zájmu o svoji osobu díky účinkování ve Slunečné prý pozoruje hlavně na sociálních sítích. „Protože do toho vstoupila karanténa, pak roušky, navíc jsem změnila účes, zůstávám tak trochu inkognito,“ popisuje herečka, která se díky oblíbenosti seriálu Slunečná může klidně stát influencerkou. Spravování sociálních sítí věnuje hodně času, ale i to ji prý baví. „To jsou takový kravinky, trochu deníček, trochu blog.“

Sylva Popelková ze seriálu Slunečná chce Slunečnou prodat

Bára Jánová ze seriálu Slunečná: I jako mrcha je Sylva oblíbená, s negativními reakcemi se zatím nesetkávám

Seriál Slunečná sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo právě teď on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , Slunečná předpremiéra , bára jánová , sylva

reklama

Přečtěte si také

reklama