Smutek Haliny Pawlowské. Zemřela jí milovaná tchyně, svého syna přežila o deset let

Spisovatelka Halina Pawlowská (68) přišla o nejbližší osobu, milovanou ženu, se kterou žila pod jednou střechou. Maminka jejího manžela Zdeňka (†60) zemřela deset let po jeho smrti, dožila se úctyhodných 95 let, stejně jako vlastní maminka Haliny.

Manžel Haliny Pawlowské Zdeněk v roce 2013 podlehl rakovině a nyní, o deset let později, odešla i jeho maminka a pro Halinu milovaná tchyně, jak informoval deník Blesk. Sdílely spolu domácnost a Halina jí dokonce dávala přednost ve své kuchyni při vaření.

Přečtěte si také: Halina Pawlowská ukázala štíhlejší postavu a opálení. Vy jste poloviční, píšou fanoušci

Recept na dlouhověkost

Už před několika lety Halina přiznala, že její tchyně doma vládne kuchyni. „Moje sestřenice, které je sedmdesát pět let, jí jednou řekla, že když žena přestane vařit, že je to definitivní. Že je to konec. Proto šla vždy vyvářet,“ vysvětlovala. To tedy mohlo být jednou z ingrediencí v jejím receptu na dlouhověkost. Přece jen i vaření je pohyb, a hlavně radost. Především když někdo připravuje pokrmy s láskou pro svoje blízké.

„Jsem druhá nejlepší tchyně na světě. Ta první je moje tchyně!“ říkávala s oblibou Halina Pawlowská, která měla s vlastní maminkou složitý vztah. Tchyni s láskou oslovovala babičko, přestože byla ve skutečnosti už prababičkou. Pravnuka Huga porodila Natálie Pawlowská, dcera Haliny, v roce 2011, nyní je mu tedy 12 let.

Podívejte se také na rozhovor s Halinou Pawlowskou. Co prozradila v pořadu Povídej?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.