Celebrity

15. května 2022 08:18

Josef Šťastna

Smutná zpráva slavné Britney Spears: Mluví o tom, že přišla o miminko

Zpěvačka Britney Spears (40) a její partner Sam Asghari prostřednictvím sociálních sítí oznámili, že přišli o miminko, které spolu čekali. Zpěvačka uvedla, že se budou o rozšíření rodiny dál snažit.

Pouze měsíc uplynul od chvíle, co Britney Spears a její mladý partner Sam Asghari oznámili, že očekávají první společný přírůstek do rodiny. Americká zpěvačka, která si prošla složitým životním obdobím, dávala najevo, že na miminko se hodně těší. Jenže nyní musí v sobě zpracovat velký smutek.

„S nejhlubším smutkem vám musíme oznámit, že jsme ztratili naše zázračně děťátko v raném stádiu těhotenství. Je to zničující období pro každého rodiče. Možná jsme měli počkat s oznámením, dokud nebudeme déle spolu, jenomže jsme byli příliš nadšení, abychom se podělili o dobré zprávy. Naše vzájemná láska je naše síla. Budeme pokračovat v rozšiřování naší nádherné rodiny. Jsme vděční za vaši podporu. Moc prosíme o soukromí v této těžké chvíli,“ napsali a Britney a její partner na sociální sítě.

Možná jsme to řekli příliš brzy

Připustila také, že neměli těhotenství oznamovat tak brzy, ale bylo podle ní těžké udržet ho v tajnosti, protože z něj byli nadšení a chtěli se se světem podělit o dobré zprávy.

Obvykle se ženy drží zvyku, že těhotenství zveřejňují až na konci prvního trimestru, protože do té doby je relativně časté, že těhotenství skončí potratem - například proto, že se dítě nevyvíjí dobře. Zároveň mají ženy v této době za sebou důležitá vyšetření, díky nimž naopak vědí, že je vše v pořádku.

"Naše vzájemná láska je naší silou. Budeme se i nadále snažit rozšiřovat naši krásnou rodinu," prohlásili zároveň zpěvačka a její partner Sam Asghari, bývalý osobní trenér hvězdy.

Britney Spears má dva dospívající syny, Seana Prestona (2005) a Jaydena Jamese 2007)  s někdejším manželem Kevinem Federlinem. Rozvedli se krátce po narození druhého z nich, ale po několika letech soud syny plně svěřil do péče jejich otce, protože zpěvačka měla dlouhodobé problémy s drogami, alkoholem a výstřednostmi, což vše vyústilo v její vleklé psychické problémy.

Konečně bez dozoru

Po letech, kdy měl otec Britney Spears pod palcem osobní i finanční život své dcery, loni v září září soud v Los Angeles po třinácti letech rozhodl o zrušení opatrovnictví nad finančními záležitostmi čtyřicetileté zpěvačky. Podle ní mi mimo jiné s penězi, které Britney Spears vydělávala i v době opatrovnictví, nehospodařil dobře, navíc ji tajně nechal odposlouchávat, tvrdí.

Její otec celou dobu namítal, že jednal v zájmu své dcery, která se potýkala s psychickými problémy. Opatrovnictví v plném rozsahu soud zrušil koncem loňského roku. Zpěvačka se poté nechala slyšet, že by si ráda dopřála dva až tři roky pauzy od koncertování.

Zdroj: https://www.cbsnews.com/news/britney-spears-miscarriage-we-have-lost-our-miracle-baby/

Sdílejte článek
Štítky rodina potrat Britney Spears Britney Spearsová Kevin Federline

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.