zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Veronika Žilková šokovala. Čekala dítě s oscarovým režisérem: Potrat byl rozvod s Bohem

Herečka Veronika Žilková Stropnická.
Autor: profimedia Herečka Veronika Žilková Stropnická.
Anna Lacinniková, kog , Vydáno: 06.12.2021
Herečka Veronika Žilková překvapila svou otevřeností. Ve své vzpomínkové knize Dělte dvěma promluvila o vztahu s Jiřím Menzelem. A šokovala zprávou, že se slavným režisérem čekala v 80. letech dítě. Tehdy se rozhodla pro potrat. Z toho má ale dodnes špatné svědomí.

reklama

Nová kniha spisovatele Petra Macka s názvem Dělte dvěma postupně soukromý život herečky Veroniky Žilkové Stropnické. A odtajnila i velmi šokující informaci o tom, že Žilková prožila půlroční románek se slavným režisérem Jiřím Menzelem. S tím dokonce čekala dítě. 

Vše začalo na karlovarském filmovém festivalu. „Není tajemstvím, že svou péčí zahrnoval řadu hereček. Ale toto bylo v době, kdy s nikým v zásadě nechodil. Jen se nějak vídal s Geraldine Chaplinovou. Prostě poletoval,“ popsala v knize Žilková, která nyní září v seriálu Hvězdy nad hlavou.

Celý románek se odehrával v době, kdy se Žilkové rozpadlo její manželství s Jiřím Hanychem. „Byl mi tehdy nevěrný s nejlepší kamarádkou. Měla jsme za sebou tuhle životní zradu a řešila jsem to tím, že jsem zahučela do vztahu, který také nedopadl dobře,“ svěřila se Žilková. Ta měla mít románek i s hercem Michalem Peškem.

Veronika Žilková: Menzel mi říkal Pampeliško

S Menzelem to byla to dle jejích slov bláznivá láska. „Chvíli jsem si myslela, že jsem jediná. Říkal mi Pampeliško, vozil mě tou svou sierrou a já byla absolutně zamilovaná. V době, kdy se mi rozpadlo manželství, měla jsem pracovní krizi a malé dítě, to pro mě byla snová bublina,“ přiznala herečka.

Zlom nastal, když s Menzelem otěhotněla. „Strašně holek si v podobné situaci zničí život. Vědí, že otec toho dítěte není partner na celý život a on je taky tak nebere. A já věděla, že Menzel má víc holek. Navíc jsem byla děsně spálená životem,“ přiznala Žilková, která se tehdy rozhodla pro potrat. 

Dalším těhotenstvím si nemohla dovolit. Riskovala by, že ztratí práci. V té době už měla dceru Agátu. Rozhodnutí jít na potrat však nebylo lehké. A dodnes má z něj černé svědomí. „Potrat byl pro mě rozvod s Bohem. Od té doby jsem už nikdy neměla ten klidný pocit, že se o mě Bůh stará a že jsem hodná holka. Stala jsem se vyvrhelem v hodnotách, které jsem si sama určila,“ šokovala upřímností Žilková.

Veronika Žilková jako Šímová

Veronika Žilková měla románek s hercem Michalem Peškem: Jednou zavolal, že umírá

Veronika Žilková slavila 60. narozeniny se svými dětmi.

Veronika Žilková oslavila 60: Konečně začnu žít. Mám velké děti a neřeším jejich životy

 

Veronika Žilková 1

Veronika Žilková Stropnická: Z tragické smrti syna se dodnes nevzpamatovala

reklama

Související témata: Veronika Žilková , Jiří Menzel , těhotenství , potrat , milostný vztah , filmový festival Karlovy Vary , Agáta Hanychová

reklama

Přečtěte si také

reklama