Celebrity

6. prosince 2021 18:00

Gabriela Kolinová

Veronika Žilková šokovala. Čekala dítě s oscarovým režisérem: Potrat byl rozvod s Bohem

Herečka Veronika Žilková překvapila svou otevřeností. Ve své vzpomínkové knize Dělte dvěma promluvila o vztahu s Jiřím Menzelem. A šokovala zprávou, že se slavným režisérem čekala v 80. letech dítě. Tehdy se rozhodla pro potrat. Z toho má ale dodnes špatné svědomí.

Nová kniha spisovatele Petra Macka s názvem Dělte dvěma postupně soukromý život herečky Veroniky Žilkové Stropnické. A odtajnila i velmi šokující informaci o tom, že Žilková prožila půlroční románek se slavným režisérem Jiřím Menzelem. S tím dokonce čekala dítě.

Vše začalo na karlovarském filmovém festivalu. „Není tajemstvím, že svou péčí zahrnoval řadu hereček. Ale toto bylo v době, kdy s nikým v zásadě nechodil. Jen se nějak vídal s Geraldine Chaplinovou. Prostě poletoval,“ popsala v knize Žilková, která nyní září v seriálu Hvězdy nad hlavou.

Celý románek se odehrával v době, kdy se Žilkové rozpadlo její manželství s Jiřím Hanychem. „Byl mi tehdy nevěrný s nejlepší kamarádkou. Měla jsme za sebou tuhle životní zradu a řešila jsem to tím, že jsem zahučela do vztahu, který také nedopadl dobře,“ svěřila se Žilková. Ta měla mít románek i s hercem Michalem Peškem.

Veronika Žilková: Menzel mi říkal Pampeliško

S Menzelem to byla to dle jejích slov bláznivá láska. „Chvíli jsem si myslela, že jsem jediná. Říkal mi Pampeliško, vozil mě tou svou sierrou a já byla absolutně zamilovaná. V době, kdy se mi rozpadlo manželství, měla jsem pracovní krizi a malé dítě, to pro mě byla snová bublina,“ přiznala herečka.

Zlom nastal, když s Menzelem otěhotněla. „Strašně holek si v podobné situaci zničí život. Vědí, že otec toho dítěte není partner na celý život a on je taky tak nebere. A já věděla, že Menzel má víc holek. Navíc jsem byla děsně spálená životem,“ přiznala Žilková, která se tehdy rozhodla pro potrat.

Dalším těhotenstvím si nemohla dovolit. Riskovala by, že ztratí práci. V té době už měla dceru Agátu. Rozhodnutí jít na potrat však nebylo lehké. A dodnes má z něj černé svědomí. „Potrat byl pro mě rozvod s Bohem. Od té doby jsem už nikdy neměla ten klidný pocit, že se o mě Bůh stará a že jsem hodná holka. Stala jsem se vyvrhelem v hodnotách, které jsem si sama určila,“ šokovala upřímností Žilková.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.