zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Veronika Žilková oslavila 60: Konečně začnu žít. Mám velké děti a neřeším jejich životy

Veronika Žilkova 60 let
Veronika Žilkova 60 let
Gabriela Kolinová , Vydáno: 19.10.2021
Herečka Veronika Žilková o víkendu oslavila 60 let. V Divadle U Hasičů odehrála představení Čarodějky v kuchyni, pak pokřtila svoji autobiografii a ještě se stihla věnovat hostům. A co jí přáli k narozeninám její děti a vnoučata?

reklama

Veronika Žilková vypadá pořád báječně, a tak by málokdo hádal, že na dortu už sfoukla pomyslných 60 svíček. Na oslavu pozvala spoustu přátel a hlavně rodinu. Ta měla jasnou převahu.   

Veronika si z šedesátky nic nedělá, září štěstím a je spokojená. „Velká výhoda je to, že člověk může začít být konečně šťastnej. Má velký děti, už něco dokázal a může začít žít. Teď začnu pořádně žít,“ směje se herečka v reportáži pro pořad Showtime.

Veronika Žilková slavila 60. narozeniny se svými dětmi.
Autor: profimedia Veronika Žilková slavila 60. narozeniny se svými dětmi.

Odpadla jí hlavně starost o potomky. „Děti už jsou dospělé a neřeším ty jejich životy. Když přijdou, uvařím jim špagety, ale nechávám to na nich, na řešení mám už jenom toho teenagera a ten o to stojí nejmíň,“ naráží na nejmladší dceru Kordulu, kterou má s manželem Martinem Stropnickým. 

Veronika se teď těší na babičkování. „Agáta nastupuje do pořadu Like House a já teď budu mít babičkovskou dovolenou, bude párty adekvátní důchodcovskému věku. Musím si o ten důchod zažádat, ale úplně se hrozím toho papírování,“ vysvětluje Žilková. 

Agáta Hanychová: Všechno už má. Hlavně úžasné děti

A co by své babičce popřála vnoučata? Čtyřletá Mia, dcera Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře, to vidí jasně: „Chtěla bych jí popřát nějakou kytku,“ říká. Desetiletý Kryšpín babičce přeje, ať se jí daří a ať ji nezlobí Kordula. On sám prý nezlobí. „Já ji učím texty (na divadelní představení, pozn. redakce). Třeba tohle jsem ji učil, co teď hrála,“ vysvětluje.

Veronika Žilková oslavila 60
Autor: profimedia Veronika Žilková oslavila 60

I dospělé děti se přidaly s přáním mamince. „Všechno nej k narozeninám, mám tě strašně moc rád, jsem na tebe pyšnej a ještě jednou tolik let,“ vzkazuje jí syn Vincent. „Myslím že všechno v životě má, hlavně úžasné děti, které skvěle vychovala, takže jí přeju hlavně zdraví,“ dodává Agáta Hanychová. A nejmladší Kordula Stropnická to uzavírá: „Přeju jí klid od nás všech, protože to potřebuje nejvíc,“ směje se. 

Herečka Veronika Žilková.

Veronika Žilková: Muži v Izraeli mají na starost výchovu dětí, jsou jich plné parky

Veronika Žilková 1

Veronika Žilková Stropnická: Z tragické smrti syna se dodnes nevzpamatovala

Veronika Žilková s dcerou Agátou

Veronika Žilková o dceři Agátě: Poprvé se opila v dětství. Kvůli jejím partnerům se hádáme

reklama

Související témata: Veronika Žilková , Agáta Hanychová , šedesáté narozeniny , Showtime

reklama

Přečtěte si také

reklama