Co "uvaří" Dejdar s Hudákem v sedmičce Souboje? I Pohlreich bude koukat

Tento díl nás skutečně zavede do kuchyně a světa gastronomie. Tématem je jídlo a nápoje. A kdo celý večer okoření? Pozvání do mezinárodního klání přijali skutečně významní a zábavní hosté.

Naše šance na ulovení dalších bodů jsou skutečně vysoké. Za český tým nastupují svérázný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a dvojice z herecké branže - Alice Bendová a Bohumil Klepl. Vše o pořadu najdete ZDE

Slovenský národ budou zastupova tzpěvačka a porotkyně X - Factoru Sisa Sklovská, herci Zuzana Šebová a Csongor Kassai.

Show Souboj národů sledujte v sobotu večer na Primě ve 22:55!

Dojde na míchání nápojů i poznávání písně puštěné odzadu. Co myslíte, koho si vyberou moderátoři na hudební hádanku? To si nenechte ujít. Proti sobě stanou Sisa Sklovská a buditel českých restaurací Zdeněk Pohlreich:-)

V další disciplíně půjde chvílemi více o prsty, než o body.

Loupete rádi brambory? Asi ne, že? Možná o to více vás zaujme pohled na druhý duel, v němž se utkají herci Csongor Kassai a Bohumil Klepl. Kdo bude rychlejší?

Máte rádi Zdeňka Pohlreicha? Už příští neděli 18. května v 18:00 startuje na Primě Zdeňkův nový kulinární pořad Rozpal to, šéfe! Takto jste ho ještě neviděli.

Bohumil Klepl je rovněž zárukou kvalitní zábavy. Na videu si připomeňte, že je taky velkým cestovatelem:-)

Sdílejte článek
Štítky soutěže

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.