Prima maminka

4. července 2017 06:00

Anna Kopečková

SOUTĚŽ: Vyhrajte volné vstupenky na Bioslavnosti

Zajímáte se o biopotraviny a máte rádi poctivé jídlo? Pak se určitě vypravte na letošní ročník Bioslavností. V naší soutěži mohou tři z vás vyhrát volné vstupenky pro dvě osoby.

Další ročník oblíbených Bioslavností, které pořádá firma PRO-BIO, se bude konat už 15. července ve Starém Městě pod Sněžníkem. Letos budou Bioslavnosti plné toho nejlepšího z ekologického zemědělství, co se za posledních 25 let objevilo na stolech českých domácností. Pro návštěvníky je přichystán zajímavý doprovodný program, který provede jedinečným příběhem biopotravin i vývojem ekologického zemědělství.

Chcete vyhrát volnou vstupenku pro dvě osoby? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku ZDE pomocí webového formuláře.

A co všechno vás na Bioslavnostech čeká?

Fanoušci kvalitních potravin se mohou těšit na jarmark a ochutnávky novinek firmy i regionálních ekologických zemědělců. Ochutnávat se budou tradiční české obiloviny na různé způsoby, netradiční chleby, pohankové palačinky, ječné lívanečky, ale také bio maso nebo špaldové pivo pašerák. Novinkou letošního roku jsou bezlepkové sušenky z červené čočky a čiroku.

Zvědaví návštěvníci se můžou těšit na exkurze do mlýnů, kde si budou moci prohlédnout proces zpracování biopotravin a mlynářské a zemědělské stroje. Většina z nich je moderní, jako například nový bezlepkový mlýn, ale je možné zde vidět i takové mašiny, které šlapou již celé čtvrt století od založení společnosti.

Nedílnou součástí slavností je i hudební program, který skvěle dokreslí večerní atmosféru a je příjemnou kulisou k večernímu posezení s rodinou a přáteli. Letos na akci vystoupí Vladimír Mišík &Etc, Zrní, Rózinky a mnozí další.

A ani letos se nezapomíná na děti, pro které je přichystán naučně-zábavný program ve Špaldíkově dětském koutku, do detailu promyšlený Centrem ekologické výchovy Doris.

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.