Modelky v kulinářské soutěži mají pořád hlad. Hltají moučník přímo z obří mísy

Prostřeno! XXV (4) - Hektické přípravy

Život umí být někdy pěkně nefér. Někteří lidé se kvůli perfektní postavě lopotí hodiny v posilovně a přísně hlídají přísun kalorií. Jiní zase snědí vše, co jim přijde pod ruku, a nepřiberou ani deko. Krásky ze speciálu kulinářské soutěže patří očividně do té druhé kategorie. Neostýchají se pořádně jíst, a když mají málo, klidně si přidají.

Čtvrteční reprízu speciálu soutěže o nejlepší menu si vezme do parády držitelka titulu Česká Miss World 2016, modelka a influencerka v jedné osobě, Andrea Kalousová. Její menu se bude skládat z jednoduchých receptů inspirovaných slunnou Itálií. Podávat se bude bruschetta s rajčaty, rajčatová polévka, jako hlavní chod se pokusí o nefalšovanou verzi špaget carbonara a jako dezert budou piškoty s ovocem a tvarohem. V úvodním videu se podívejte, jak se Andrea při přípravě menu zapotí. Nebude stíhat, jídlo překoření a jestli někdo očekává domácí bagetu, nedočká se.

Soupeřky jsou sice povětšinou shovívavé a příliš nekritizují, hlavní chod ovšem bude zklamáním. Původní recept na omáčku se žloutky a vroucí vodou se Andree nepovede na 100 %, a tak ho bude muset nakonec stejně zachránit českou vychytávkou v podobě smetany. Na vylepšené verzi si pak všechny pochutnají ve velkém. „Já si myslím, že je to předsudek o modelkách, že moc nejedí nebo jen saláty. Vím, že se ty holky umí pořádně nažrat,“ avizovala už v pondělí Andrea.

Podívejte se, jak Andrea Kalousová zachraňuje nepovedené carbonara:

Na sladké se krásky vrhly jako kobylky

Andrea Kalousová dobře ví, že její soupeřky jsou věčně hladové, a na jejich návštěvu se tak raději pečlivě připraví. Jako sladkou tečku zvolí piškotový dezert do skleničky, který udělá pro jistotu ještě do velké mísy! Ve středu dámy snědly Debbi zmrzlinu k dezertu, v úterý se popraly o pekáč plný nachos s omáčkou.

„Ona chtěla, abychom nestrádaly. Bála se, že si budeme chtít přidat a ona nás nebude mít čím pohostit. Takže připravila ještě jednu velkou porci, která byla zase trochu jiná,“ ocení modelčinu snahu Monika Leová. Na štíhlou linii se tento týden opravdu nehledí. Dámy se pustí jak do své porce, tak do obřího moučníku v míse.

Musejí přece porovnat, který je lepší. Vpodvečer uvidíte, která verze jim chutnala více a kdo je z party krásek zaručeně největší jedlík. Které z krásek se podaří nejlépe uvařit a odnést si na konci týdne výhru? Boj je to velmi napínavý a vyrovnaný.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.