Celebrity

6. dubna 2022 14:43

Petra Kloidová

Kazmova ex Andrea Kalousová o modelingu: Z Indie mě poslali domů kvůli nadváze

Show Jana Krause - Andrea Kalousová o kočce Tigy

Andrea Kalousová je Miss World 2015, bývalá dlouholetá partnerka Kazmy, ale i influncerka, která propaguje kočky. Kalousová nedávno zavzpomínala na kruté zkušenosti z její modelingové kariéry.

Pohledná brunetka se po sedmi letech od vítězství v České Miss věnuje modelingu už jen příležitostně. Jak se sama svěřila, z atraktivního byznysu si odnesla několik nepříjemných zkušeností. Třeba v momentě, kdy byla poslána do Indie. Většina začínajících modelek je totiž agenturami posílaná do Asie, kde je velký módní a kosmetický trh, a tedy mnoho příležitostí i pro začátečníky. Mladé a nezkušené modelky tak mohou během několika měsíců nasbírat velké zkušenosti a vytvořit si fotografický book nebo portfolio, s kterým se následně mohou prezentovat na lukrativnějších modelingových trzích v Miláně nebo v Paříži. Takový pokus zažila i mladinká Andrea Kalousová, která odjela do Indie. Nakonec z práce kompletně sešlo, štíhlá Andrea totiž nebyla dostatečně hubená pro jednu z nejlidnatějších zemí světa.

„Jela jsem tam původně na měsíc pracovat a nakonec z toho byl týden. Jela jsem přes půl světa proto, abych se dozvěděla, že jsem moc…“ pantomimicky naznačuje velké tělesné rozměry. „Asi tam mají jiné míry,“ říká smířeně v pořadu Show Jana Krause. Modelingu se však momentálně věnuje jiným způsobem, díky početné fanouškovské skupině na sociálních sítích se stala influencerkou. Úspěch slaví hlavně její set oblečení s legendární hláškou „Chybí mi kočky“. Kalousová je totiž majitelkou dvou fotogenických koček, jedna z nich je „bengálka“ Tigy. Ta má nezvyklé rozmary a spoustu energie na rozdávání, což lidé na sociálních sítích milují, takže i exotická Tigy má svůj instagramový profil a mnoho příznivců.

Z modelky zpěvačkou díky beatům z YouTube

Bývalá dlouholetá přítelkyně showmana Kazmy se v posledních letech začala výrazně zajímat o hudbu, během jednoho televizního pořadu se brzy ukázalo, že má talent na zpěv. Modelka se snaží neustále zlepšovat, na své budoucí vytoužené profesi tvrdě pracuje. „Teď připravuju svoje písničky,“ prozrazuje a dodává, že stylově je jí nejblíže pop. Sama si prý píše texty a hudebně si pomáhá tak, že si na internetovém kanálu najde beaty, ze kterých to poskládá. Být doma a věnovat se hudbě, to je to, co ji dělá šťastnou.

Na začátku listopadu roku 2021 oznámila ohlásila pětadvacetiletá modelka Andrea Kalousová a šestatřicetiletý moderátor a producent Kamil Bartošek, jinak známý jako Kazma, rozchod. Dvojice tvořila pár dlouhých pět let. Více se dozvíte ve středu ve 21:35 na Primě v pořadu Show Jana Krause.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.