PUSŤTE si závěrečný díl Superchlapů a bonusy ONLINE

Superchlapi konečně stanuli na startu svého životního závodu. Na náročný triatlonový závod se připravovali téměř půl roku. Přehrajte si celý závěrečný díl ONLINE hned v úvodu.

Příběhy chlapíků a jejich cesty k poměření sil v triatlonovém závodu se v neděli večer uzavřely. Uběhlo půl roku od momentu, kdy se rozhodli změnit svůj život a něco si dokázat. Každý k tréninku a radám trenérů přistupoval po svém, někdo více mluvil než makal, někteří show opustili před koncem.

Pusťte si všechny díly a bonusy ze show Superchlapi online na Prima PLAY

Nyní už víme, který z nich dal závěrečný triatlonový závod v nejlepším čase. Do poslední chvíle to vypadalo, že tím nejrychlejším bude policista Jakub Ulrich, pak ho ale těsně předehnal Josef Hůrka.

Podívejte se na VIDEU, jak Superchlapi stoupají na stupně vítězů:

Pepa si během posledního přípravného kempu musel odskočit do porodnice, za svou manželkou. Netrpělivě očekával narození potomka a modlil se, aby to tentokrát dobře dopadlo. Porod přichází nečekaně dříve. Ještě před pár dny vycházel jeho termín na den triatlonu.

Dusno před závodem: Superchlapi odpadali

Nervozitu před samotným závodem nese nejhůře ostravský vtipálek Ruda, který ráno před závodem kolabuje a zdá se, že Superchlapi nenastoupí v plném počtu. V ohrožení je také účast Francouze Davida Bowlese, kterého den před závodem začaly trápit nesnesitelné bolesti zad a musel být ošetřen v nemocnici. Není divu, že se Superchlapi hroutí, protože závod je určitě nejnáročnější v jejich životě. Někteří z nich ani za celý život nenasportovali tolik kilometrů, jako je nyní čekají v jednom závodě.

A dva Superchlapi se pořádně rozhádali. Ruda s Martinem si najednou nemohou přijít na jméno.

Tady byli Ruda s Martinem ještě skoro jako bratři. Koukněte na VIDEO:

GALERIE: Tleskáme vítězům

Více bonusů a zajímavostí ze show Superchlapi najdete TADY

Během závodu si nejednou sáhli na dno, protože 1,9 km plavání v otevřené vodě, 90kilometrový okruh na kole a půlmaraton, to znamená 21 kilometrů běhu, je pouze pro opravdové chlapy. Jako poslední nakonec s velkým rozdílem doběhl Ruda Dycha.

Kdo byl kdo:

I Superchlapi mají minulost. Poslechněte si na VIDEU, na co by možná rádi zapomněli:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.