4 otázky pro diváky na 44. díl. Co si o tom myslíte?

44. díl bude hlavně o Davidovi, který zrovna zjistil, že jeho žena v očekávání nečeka bohužel jeho dítě. Olga po odchodu Romea zase začíná být single. A my máme několik otázek

Ani Ivana se přemítání o jeho životě nevyhne. Ztratil všechno, co šlo. Nejdřív práci, pak rodinu a teď momentálně znovu práci. A tak není divu, že se snaží svůj život přehodnotit. Libuše se mu rozhodne udílet malé rady do života. Nezapomene mu připomenout, že kromě toho, že nemá práci, tak má pořád ještě manželku. Přestože Marika je právě teď spokojená s Josém, pořád je to jeho manželka. Láska je v životě potřeba, říká Libuše. A Marika si svou lásku zaslouží, ale stále ještě nerozvázala veškeré svazky s Ivanem.

Ve 44. díle, který uvidíte již toto úterý ve 20.15 na Primě, budete sledovat hlavně Davidův příběh. Mladý zubař bude muset vyřešit zásadní kizi ve svém životě. Není mu co závidět. Jeho manželka, kterou si vzal před pár dny, mu svěřila velké tajemství. Dítě, na které se tak těšil, není jeho. Lenka měla poměr s jeho bývalým nejlepším kamarádem, který mu byl ještě k tomu na svatbě.

Máme pro vás několik otázek:

Jak Ivan vyřeší další vyhazov v seriálu?

Měl by se David vrátit k Lence?

Měla by se Olga vrátit k Filipovi, když opustila Romea?

Začne si Marika něco se zubařem Jonášem?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.