8 věcí, které nevíte o seriálovém Danovi z 2. řady Svateb v Benátkách

Fanoušci Svateb v Benátkách si nemohli nevšimnout nového kluka, který v druhé řadě oblíbeného primáckého seriálu převzal roli Dana Drozda, syna Petry Hřebíčkové. Jmenuje se Adam Drábek a my vám ho představíme

V první řadě seriálu hrál Dana Kryštof Zapletal, který musel s natáčením skončit kvůli škole. Zajímá vás, kdo ho nahradil? Teprve třináctiletý Adam Drábek už má s natáčením bohaté zkušenosti. Přečtěte si pár fakt o novém seriálovém Danovi.

Adam Drábek je z Prahy, v červnu mu bude třináct let a do role byl obsazen po kamerových zkouškách jako většina herců.

Adama Drábka také představil sám režisér Ján Novák:

Přešlapy

1) V minulosti si už zahrál v seriálu Přešlapy syna Davida Matáska a Soni Norisové.

Tři bratři

2) Objevil se také v pohádce Tři bratři.

Reklamy

3) Adam se několikrát objevil i v reklamách. Naposledy pro jedno české ikonické auto:-)

Matika

4) Adam chodí teprve na základní školu a hodně ho baví matematika a přírodopis. Momentálně se chystá na přijímačky na gymnázium.

Konzervatoř

5) Chtěl by být hercem, proto přemýšlí o tom, že by zkusil přijímačky na konzervatoř. „Nebo možná až pak později na DAMU, ale nevím, jestli to nebude moc těžké,“ zvažuje Adam.

Ema

6) Zajímavostí je, že se svou seriálovou sestrou-dvojčetem Emou (Hedvika Čermáková), která je o něco málo mladší, se potkali až na natáčení, hned si ovšem padli do oka.

Programování

7) „Kromě hraní mě baví programovat na počítači, jezdím na koloběžce a chodím na gymnastiku – na trampolíny,“ říká.

Setkání s herci

8) „Super bylo, že hned první natáčecí den jsem seděl u stolu mezi všemi herci, vedle Petry Hřebíčkové, kterou mám moc rád. Viděl jsem ji jen v televizi a teď s ní můžu hrát. A vůbec se všema. To byl pro mě super zážitek, a pořád je,“ říká Adam.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.