8 věcí, které nevíte o seriálovém Danovi z 2. řady Svateb v Benátkách

Fanoušci Svateb v Benátkách si nemohli nevšimnout nového kluka, který v druhé řadě oblíbeného primáckého seriálu převzal roli Dana Drozda, syna Petry Hřebíčkové. Jmenuje se Adam Drábek a my vám ho představíme

V první řadě seriálu hrál Dana Kryštof Zapletal, který musel s natáčením skončit kvůli škole. Zajímá vás, kdo ho nahradil? Teprve třináctiletý Adam Drábek už má s natáčením bohaté zkušenosti. Přečtěte si pár fakt o novém seriálovém Danovi.

Adam Drábek je z Prahy, v červnu mu bude třináct let a do role byl obsazen po kamerových zkouškách jako většina herců.

Adama Drábka také představil sám režisér Ján Novák:

Přešlapy

1) V minulosti si už zahrál v seriálu Přešlapy syna Davida Matáska a Soni Norisové.

Tři bratři

2) Objevil se také v pohádce Tři bratři.

Reklamy

3) Adam se několikrát objevil i v reklamách. Naposledy pro jedno české ikonické auto:-)

Matika

4) Adam chodí teprve na základní školu a hodně ho baví matematika a přírodopis. Momentálně se chystá na přijímačky na gymnázium.

Konzervatoř

5) Chtěl by být hercem, proto přemýšlí o tom, že by zkusil přijímačky na konzervatoř. „Nebo možná až pak později na DAMU, ale nevím, jestli to nebude moc těžké,“ zvažuje Adam.

Ema

6) Zajímavostí je, že se svou seriálovou sestrou-dvojčetem Emou (Hedvika Čermáková), která je o něco málo mladší, se potkali až na natáčení, hned si ovšem padli do oka.

Programování

7) „Kromě hraní mě baví programovat na počítači, jezdím na koloběžce a chodím na gymnastiku – na trampolíny,“ říká.

Setkání s herci

8) „Super bylo, že hned první natáčecí den jsem seděl u stolu mezi všemi herci, vedle Petry Hřebíčkové, kterou mám moc rád. Viděl jsem ji jen v televizi a teď s ní můžu hrát. A vůbec se všema. To byl pro mě super zážitek, a pořád je,“ říká Adam.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.