Nový Dan je budoucí hvězdou, tvrdí o výměně režisér Ján Novák

Svatby v Benátkách - Kdo je nový seriálový Dan?

Během premiéry prvního dílu druhé řady si většina diváků všimla změny obsazení jednoho ze seriálových dvojčat. Seriálového Dana hraje jiný herec než v první řadě. Jaký důvod za tím stojí? Vše nám vysvětlil režisér Svateb v Benátkách Ján Novák.

Seriálového Dana, syna Olgy Drozdové, hrál celou první řadu talentovaný Kryštof Zapletal. V druhé řadě ho bohužel neuvidíte. Obměna herců je to nejzazší řešení, ke kterému v případě Kryštofa muselo dojít. Kryštof je totiž kromě svědomitého herce také školou poviný a natáčení seriálu se bohužel nedalo sloučit s jeho školním rozvrhem.

"Nového" Dana hraje Adam Drábek, o kterém režisér Ján Novák říká, že to je budoucí hvězda: "Adam má za sebou několik hereckých zkušeností. Naposledy jste ho mohli vidět třeba i v úžasné pohádce Tři Bratři od Jana Svěráka," prozrazuje režisér Ján Novák.

Seriálová dvojčata budou pro druhou řadu stěžejním tématem. Tvrdá hra o jejich otcovství teprve začíná. Zatímco je stále vychovává jako otec José, Filip si se svým testem otcovství na malého Dana a Emičku už připravuje výchovné metody. José Pivoda ovšem nevypadá, že by se vzdal bez tvrdého boje.

Co se bude dít s dětmi, to uvidíte již tento čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.