Exkluzivní sestřih z následujícího dílu Svateb v Benátkách!

Úterní večer patřil premiéře první epizody druhé řady Svateb v Benátek. A co uvidíte ve čtvrtečních Svatbách? Lenka sice řekla ano Davidovi, nicméně ji pěkně hlodá svědomí. A José se nemůže smířit s tím, že není otec.

Pokud vás úterní premiérový díl Svateb v Benátkách nahnal na gauče, máme pro vás malé překvapení. Vyrobili jsme pro vás exkluzivní sestřih scén ze čtvrtečního dílu, takže pokud se nemůžete dočkat, jste na správném místě.

Co se bude dít ve čtvrtek? Opravdu si ho vezme?

Lenka sice Davidovi dala svou ruku a oblékla se do krásných svatebních šatů, to ovšem neznamená, že se jejich svatba opravdu uskuteční. Jediné "ano", které platí, je totiž to před oltářem. Na rozdíl od všech dam v jejím okolí je jako nevěsta smutná a leckdo si toho všimne. O jejím tajném těhotenství totiž neví ani ženich. Pravý otec (Viktor Brom) se k dítěti viditelně oficiálně hlásit nikdy nebude. Může takhle lhát Davidovi? Postaví celý svůj začátek manželství na lži?

Jak uvidíte v našem speciálním sestřihu ze čtvrtečního dílu, José je vysvloveně zlomený tím, že ztratí děti. Filip se snaží mu říct, že děti bude moci jako vždy navštěvovat. Přijme to?

Ozve se minulost?

Pan režisér Ján Novák nás v rozhovoru o druhé řadě upozornil na to, že jedna z postav nemá čistou minulost. Ukáže se, kdo to je...

Dívejte se na Svatby v Benátkách už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.