Jak nafotit promo k 2. řadě Svateb v Benátkách? Hvězdy vám to prozradí

Již dnes uvidíte na Primě ve 20.15 první díl druhé řady Svateb v Benátkách. K tomu neodmyslitelně patří promo focení k nové řadě, kde vám představíme nejen nové postavy seriálu, ale také důležité příběhy vašich oblíbených postav. Máme od herců a hereček horké tipy, jak se chovat před objektivem!

Druhá řada Svateb v Benátkách se samozřejmě nemůže obejít ani bez luxusních propagačních materiálů, které budete potkávat na ulicích nebo je sledovat je v tisku. Promo focení je pro většinu herců a hereček tak trochu peklem, protože většina z nich trpí i u obyčejného focení. Jeden z důvodů je i tréma, jak nám prozradila Petra Hřebíčková, jež společně s Pavlem Řezníčkem nemohla na fotografování k druhé řadě chybět.

Dvoření a žádost o ruku

Kromě Petry Hřebíčkové a představitele seriálového Josého se focení zúčastnila i Hana Gregorová se svým seriálovým manželem Ladislavem Potměšilem a jejich vnoučaty. Zatímco Pavel Řezníček měl během focení Petru Hřebíčkovou požádat o ruku, seriáloví prarodiče museli chytat míč. Akční role během focení se nevyhla ani seriálovým "hadům " (jak se říká dětem Olgy). Nejdřív museli mávat dědečkovi a babičce, pak chytat míč.

Párové focení si užily i nové postavy seriálu jako je Bob Klepl a Adéla Gondíková. Bob Klepl hraje tři postavy v jedné. Stanislav Jonáš je zubař, dobrovolný hasič a také milovník žen. Adéla Gondíková bude jeho pacientka a možná něco víc. Ve videu uvidíte i Veroniku Gajerovou jako seriálovou Dagmar a novou postavu Kamily, jež ztvární Kateřina Brožová.

Naše seriálové hvězdy nám daly pár tipů na to, jak přežít focení. Podívejte se na to, jak se fotí promo k 2. řadě Svateb v Benátkách:

A tady se můžete podívat na výsledek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.