Co jste viděli v 65. dílu? José chce vidět testy otcovství.

Svatby v Benátkách začínají řešit i zapomenuté testy otcovství, které zamíchaly nejen s životem Olgy, ale hlavně dvojčat. Emička s Danem dostali najednou nového tatínka – trenéra. José teď chce ale testy otcovství vidět.

Vztah Josého a Olgy stále pokračuje v zamilovaném duchu bez jakéhokoliv negativního mráčku. José se ale rozhodl jednat. Jeho intuice mu říká, že dvojčata Olgy jsou přece jen jeho, i když testy otcovství za otce oficiálně prohlásily Filipa Krejzu. Testy ovšem nikdo kromě Olgy oficiálně neviděl. Filip testy samozřejmě na požádání nemá u sebe, a tak mu José dává ultimátum jeden týden.

José i Olga svůj vztah už konečně prozradili svému okolí. Olga řekla o svém poměru Lole, která plánuje svoji vlastní svatbu s Milánkem, a José se svěřil Aloisovi, který akorát vyzvídal. Všichni novinku přijali s radostí, děti ovšem zatím nic netuší...

Stěhování gauče a jedna malá katastrofa

Když se Eva odstěhovala s Karlem do jeho bytu, nechala svého syna s manželkou Eliškou v bytě svém. Netušila ovšem, že mladí si budou chtít byt zařídit po svém. Vyhodili ji její starý gauč, který pořizovala ještě s manželem. Eva ztropí scénu a jde žalovat Karlovi, který pracovní chvíli zrovna sdílí s Helenou, do které je možná ještě tak trochu zamilovaný.

Jonáš se setká s Karolinou

Jonáš se rozhodl svár s Karolínou a její matkou Arletou urovnat. Počká si na Karolínu před prací, kde ji požádá, aby si společně zašli na skleničku. Karolína jedná velice agresivně. Všemu přihlíží Lenka, která to posléze vypráví Dagmar. Obě dvě si myslí, že Jonáš je vinný. Dagmar po hádce s Jonášem, který stále opakuje stejné argumenty, rozhodne, aby Jonáš odešel z jejího bytu.

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.