Co jste viděli v úterním dílu? Romeo opouští Olgu

Úterní díl Svateb v Benátkách vám ukáže, kam až může zajít nebezpečná minulost, která se kdykoliv může vrátit. Ta Romeova se právě vynořila a Romeo bude muset vynaložit hodně úsilí, aby se jeho okolí nic nestalo.

Romeovi se celá kauza otcovství dvojčat Olgy v podstatě velice hodila. Může shodit vinu na Olgu, jež mu dlouho nebyla schopna říct pravdu o pravém otci jejích dvojčat. Romeovi vyhrožuje mafie, s kterou dříve spolupracoval. Chtějí po něm peníze, jinak ublíží někomu z jeho blízkého a milovaného okolí. Olga nic netuší a Romeo se rozhodne odstěhovat a zmizet všem z očí. Jeho matka se zatím snaží celý problém vyřešit. Jako velká podnikatelka má dostatek financí, i tak to však není řešení konečné...

Romeo v podstatě zničí i oslavu narozenin dvojčat, protože na ni vůbec nedorazí. Zatímco jim pravý otec pošle drahé dárky, aby se dětem znovu zalíbil, José je pozve na zmzlinový pohár, kde se k nim až nápadně má pravá babička Eva Krejzová. Romeo nikde, přijde až v noci opilý a s radikálním řešením...

NA CELÝ DÍL ÚTERNÍCH SVATEB V BENÁTKÁCH SE MŮŽETE PODÍVAT NA PRIMA PLAY.

Josého čeká nabídka, která se neodmítá. Nebo ano?

Maminka Romea se rozhodla koupit čajovnu, potřebuje do ní však někoho, kdo by se o ni staral. Zrakem spočine na charismatickém Josém, jenž je v čajovně pečený vařený a dokonce tam někdy i maluje. Dá mu tedy nabídku, zda by chtěl vést celou čajovnu on. Jenže José není žádný podnikatel, ale umělec tělem a duší. Přijme tak lukrativní nabídku?

Ivan se vrací k Lole?

Zatímco manželka Ivana, Marika, je stále častěji s Josém a nehodlá se vracet, chronický záletník je pořád bez jakéhokoliv kontaktu s opačným pohlavím. I když sebevědomě prohlašuje, že žádnou ženu nepotřebuje, ve slabé chvilce zajde za Lolou, kterou chce políbit. Jak se zachová Lola?

Lenka potvrdí svoje těhotenství

Lenka po návratu z líbánek přizná konečně pravdu. Řekne Davidovi, že je těhotná, ale neřekne, kdo je otcem. David se může štěstím rozplynout. Je to hrdý táta. Po kouzelných líbánkách je však v ordinaci čeká šok. Vedle jejich pracoviště je pracoviště jiného zubaře, který si dokonce bez dovolení půjčil jejich ordinaci. Jak to zvládnou dva kohouti na jednom smetišti!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.