Co uvidíte v úterý? Jak dopadne David bez Lenky?

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě zase v úterý ve 20.15. My pro vás máme exkluzivní sestřih. Jak to dopadne s Davidem, který zažil tu nejhorší zradu? A co Ivan? Ubrání se mladičké herečce?

David se v krizovém momentě ukázal jako správný muž. Když zjistil, že ho Lenka podvádí, ubalil jednu Dr. Bromovi, tak jak se sluší a patří. Co to udělalo s jeho vztahem k Lence. Lenka zmizí z jeho života a David to nedává najevo. Snaží se všechno zvládnout sám. Bohužel i na zubařském křesle, kde mu statečně pomáhá jeho syn Honza. Jak si můžete sami představit, ve výsledku je to velká katastrofa. Ale David je na první pohled velice statečný, Smutek léčí vínem a hrou na kytaru. V jednu chvíli se však ukáže, že tak trochu doufá, aby se Lenka vrátila. A ta se doopravdy vrátí, ale ne takovým způsobem jakým by čekal.

Vzpoura proti Romeovi

Propastný rozdíl mezi výchovou dětí podle Olgy a Josého se začíná pořád a pořád rozšiřovat. Malá Dan by měl odject na fotbalové soustředění na Šumavu, ale nechce se mu. Jak se ukazuje, z fotbalu má dokonce i noční můry. Zatímco si Olga a Romeo stojí za tím, aby se na soustředění vydal, José ho podporuje v tom, aby s ním zůstal na chalupě a kreslil.

Nemluvě o tom, že dvojčata Olgy se k jejímu novému partnerovi nestaví příliš přívětivě. José je pro ně momentálně bůh a není se čemu divit. Podívejte se na video.

Zfalšované zdravotní testy mají výsledekNa Špičce je veselo, protože Aloise někdo tajně přihlásil do Prostěna. Zatímco ve svatebním salonu je také živo. Kluci toitž paní milionářce zfalšovali zdravotní testy, které jsou pozitivnější než ve skutečnosti. Proto, aby tuto dámu trochu psychicky podpořili. Ta se rozhodne oslavit svoje uzdravení a udělat večírek na oslavu života. Pomoct v tom má salon Navždy spolu. Jak se brzy ukáže, zfalšované výsledky však nabraly možná více škody než užitky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.