Dan se zajde zeptat Filipa, proč lhal. Došlo na dojemnou konverzaci

Proč to Filip všechno udělal? Filip se konečně přiznal, že testy otcovství zfalšoval, aby mohl být s Olgou. To nadělalo zmatek nejen v pocitech Olgy a Josého, ale hlavně u dvojčat. Dan se rozhodl všemu přijít na kloub a zazvonit u Filipa.

Svatby v Benátkách odhalily obrovské téma, otcovství Filipa Krejzy bylo zfalšované už od začátku! Ve všem měl prsty zamilovaný Filip, který se akorát zoufale snažil dostat Olgu zpět. Olga se dětem vše snaží vysvětlit, ale nenachází slova. José si hraje před těhotnou Olgou na klidného, ale Filipa by nejraději zabil. Ten se chová jakoby nic.

Zvídavý Daneček ovšem nic nenechá náhodě a rozhodne se zjistit, proč to Filip udělal. O Filipovi jsme mluvili i s jeho představitelem Ondřejem Veselým. Mladý herec se o své seriálové postavě vyjádřil asi takto: "Filip je vtipný, pomáhá lidem, ale jeho největší chybou je, že je to strašný slaboch. Veškerá rozhodnutí dělá na poslední chvíli, v momentě, kdy všechno praskne."

Jak se Ondřejovi Veselému čte scénář? Podívejte se na rozhovor:

Kompletní scénu uvidíte ve 20. 15 ve Svatbách v Benátkách!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.