David a Brom budou zase v sobě!

Svatby v Benátkách – Brom si jde pro pěst

Ve čtvrtek si užijete takové menší rvačky. Davidovy nervy aroganci Broma už prostě neunesly! Viktor se objevil v bytě Lenky a Davida. Už tak nepřijemné setkání se ovšem zvrhlo ve rvačku. Až uslyšíte, co pronesl Brom, divit se nebudete...

Zatímco David se pomalu ale jistě srovnává s tím, že možná bude vychovávat cizí dítě, Lenka v zoufalosti volá Viktorovi. Měl by přijet a domluvit se alespoň na praktických věcech. Vikorovi je naprosto jasné, že se minimálně jedné pěsti rozhodně nevyhne. A má pravdu.

Se svoji pověstnou arogancí večer přijde do bytu novomanželů Grábnerových, aby jim oznámil, že dítě s Lenkou přenechává do plné péče Davida. Dokonce ho nechce ani vidět, ale ani na něj platit žádné alimenty. Své dítě a událost s Lenkou chce naprosto vymazat ze své minulosti. Během svého projevu ovšem nezapomene zmínit, že sice nezaručí, že si za patnáct let nevzpomene, že má jedno zapomenuté dítě v Benátkách nad Jizerou, ale: "...zas je to malá cena na to, jak jsem dodal kvalitní materiál, ne?"

Musíte uznat, že v tomhle případě je malá rvačka tak trochu v pořádku:-)

Pamatujete si na nesmrtelnou scénu, kdy Brom neuvěřitelně "setřel" Lenku? Pokud ano (a pokud ne), stojí za to si ji zopakovat:

Sdílejte článek