EXTRA BONUS: Jak skončí celý příběh o Afghánistánu?

Svatby v Benátkách - Celý příběh o Afghánistánu

Přišli jako obyčejná dvojice do svatebního salonu. Chtěli všechno, co ostatní klienti - zařídit svatbu. Několik odznaků na ramenou však ukazovalo, že svatba to bude trochu speciální. A to se také stalo. Podívejte se na celý vývoj příběhu vojáka a nevěsty. Exkluzivně uvidíte i konec celého příběhu.

Chtěli zařídit svatbu jen trochu rychleji, než je na české poměry normální. Pak se však ukázalo, že přípravy svatby spěchají daleko více, než by se mohlo zdát. Mladý voják byl odvelen do boje, přesněji do Afghánistánu. Přípravy na svatbu se tak dostaly do neuvěřitelného tempa, za kterým stála celá trojice svatební salonu Navždy spolu, Lola, Olga a Romeo. Sehnat nový termín na radnici je v létě je totiž opravdu šibeniční úkol. Krejčí Karel Zelený musel svatební šaty upravit na tělo nevěsty o něco rychleji.

Dvojice si tak užila před opravdovou svatbou také romantický čajový obřad, který dodal jejich svatbě další punc vážnosti.

Foto: archiv Prima

Omdlevání a odvolení do Afghánistánu

Ve chvíli, kdy Karel Zelený zabíral krásné nevěstě šaty, omdlela. A poté ještě jednou. Když na probuzení nestačila ani sklenice vody, volala se záchranka. Nevěsta je těhotná, doneslo se do svatebního salonu. To však nebyla první poplašná zpráva, mladý voják byl odvelen do týdne na svoji misi do Afghánistánu. Málokdy se stane, aby vlastní svatbu nestihl ženich. Ale v tomto případě se tak stalo. A řešení? Svatba v zastoupení.

Místo ženicha, který byl už v té době v nebezpečné afghánistánské poušti, přišel jeho vlastní otec, aby řekl "ano" za svého vlastního syna. Svatba se tak stala formálním potvrzením jejich lásky. Konec však nikdo nečekal. Na to se podívejte ve videu.

Sdílejte článek