Intimní natáčení milostné scény? Pche, jen se na to podívejte...

Také vás překvapila poměrně otevřená milostná scéna mezi Libuší a panem učitelem? Alespoň jsme pochopili to, když pan učitel Libuši říkal, že dlouho nebyla v jejich klubu poezie. Poezii si ovšem viditelně představoval poněkud jinak. Většina diváků milostné scény s jejich oblíbenci závidí, ale...

Stačí se realitě podívat tvrdě do očí. Většina z nás občas záviděla herečkám milostnou scénu s Alanem Delonem, Angelice jsme záviděli jejího tmavého milence a u milostných scén s Bradem Pittem si do hrsti nabíráme hrsti hroznů hněvu, že nejsme na loži my. Nemluvě o Josém ze Svateb v Benátkách, kdy většina divaček stále nemůže pochopit, proč se hlavní představitelka seriálu tak drží a nepodlehne..:-)

Milostné hrátky před kamerou? Hrůza a děs

Milostné scény před kamerou jsou často postrachem herců. Představte si, že se musíte intimně sbližovat s někým, koho vidíte klidně poprvé v životě. Třeba jako takový australský krasavec Hugh Jackman, jenž během své první velké televizní role potkal svou ženu, s kterou žije doteď. Jejich první společná scéna byla milostného charakteru a Hugh se stejně jako jeho postava zamiloval do ženy, která ležela vedle něj. Hugh sice není výjimkou, společné natáčení filmů a seriálů dalo dohromady už několik hereckých párů.

Nicméně, málokterý herec se vám přizná, že si milostnou scénu užíval. A je dost pravděpodobné, že nelhal. Vžijte se do jejich situace a podívejte se třeba jenom na to, kolik lidí takovou scénu sleduje za kamerou. A teď si představte sami sebe na místě Libuše či pana učitele.

Intimita je nejspíše to poslední, co by vás zajímalo. Jen se podívejte na fotogalerii z natáčení této scény:

Sledujte Svatby v Benátkách každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.