Seriály a filmy

31. července 2014 08:00

Petra Kloidová

Jak přežít vlastní svatbu ve zdraví? To vám poradí Alice Bendová

Alice Bendová o svatbě

První svatba sice krásce ze Svateb v Benátkách krachla, ale Alice má už nějakou tu dobu o třináct let mladšího partnera a je to velká láska. Takže povídání o hypotetické svatbě, nemusí být od věci. A jak vlastně podle Alice přežít svoji vlastní svatbu?

Z praxe, nebo alespoň z doslechu to víme všichni. Svatby nejsou vždycky jen příjemný okamžik, při kterém stvrzujete svou nekončící lásku. Jsou to také pěkné nervy. Musíte zařizovat tolik věcí, že nevíte kam dřív skočit. Nemluvě o tom, že během těchto šílených příprav se dá na partnera velice snadno zapomenout. Takové nervy si užila i Alice Bendové při své první svatbě s hokejistou Václavem Bendou, s kterým má dvě děti.

Svoji svatbu už bych tolik nehrotila

Alice si během plánování svatby dala za úkol, aby bylo všechno naprosto dokonalé. To se jí sice povedlo, ale byla neuvěřitelně nervózní. "Všichni kolem plakali, jenom já ne, protože jsem byla úplně vystresovaná," vzpomíná Alice. Teď už by prý svou svatbu udělala úplně jinak. Všechno, co je poprvé je zastřené trémou, a pokud by se vdávala podruhé, věří v to, že už by nervozitu setřásla úplně. Důležitá je pro ni totiž jedna jediná věc, a to si svatbu náležitě užít. Navíc by na ní měla i děti, které jsou velice čiperné, takže o zábavu by nebyla nouze. To také můžete vidět i během našeho rozhovoru, kdy malá Aluška s Vašíkem, jak jim Alice s láskou říká, měli potřebu si maminku uzurpovat:-)

Alice sice své svatby nelituje, ale rozhodně by ji už řešila úplně jinak. Také si uvědomila, že není nic důležitějšího, než aby si společný moment se svým partnerem užila:

"Já jsem se během své svatby snažila, aby to bylo všechno dokonalé, aby to všechno klaplo, ale ono to pak vlastně není vůbec důležité. Jestli někdo bude pět minut čekat nebo ne, to je přeci úplně jedno. Je pravda, že šaty jsem si nechala ušít podle mých představ, ale teď už bych to udělala všechno jinak. Možná něco úplně lehkého, klidně plavky a přes to nějaký hábit, moc bych to neřešila"

A my ji to věříme. Alice Bendová totiž působí tak příjemně, že jinou než pohodovou svatbu bychom od ní snad ani nečekali.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.