Jak se natáčely scény s Josém a Olgou?

Jak se natáčí takový seriál? Pravidelně vás informujeme o zákulisí natáčení seriálu Svatby v Benátkách. Tady můžete nahlédnout, jak se natáčely vaše oblíbené scény z posledních dvou dílů seriálu. Zabrouzdejte s námi mezi profesionály, kteří vám ukážou tajemství televizního seriálu.

V posledních dvou dílech seriálu jste viděli hodně dramatických akcí. Třeba tu, kdy se Romeova milenka Klára vdává a neví, jestli (má) a jak zrušit svou vlastní svatbu kvůli svatebnímu fotografovi. I když jí Romeo jasně řekl, že pokud to udělá, nebude mít ani ženicha, ale ani Romea. Nevěsta nakonec od oltáře opravdu utekla a bude za to ještě pykat... stejně jako Romeo.

Eliška dokonce prozradila Evě Krejzové, že Filip je zamilovaný do Olgy Drozdové. Panovačná Krejzová na Olgu vytáhla nejtěžší kalibr, přiběhla ji do svatebního salonu doslova zmlátit. A ještě k tomu ji vyhodila z bytu. Romeo a Olga se snažili majitelku domu přemluvit, ale na první dobrou se jim to nepodařilo. Musel zasáhnout až Filip, který o jednání své matky neměl naprosto tušení. Ukázal se konečně jako chlap. I když mu Lola s Romeem pěkně zatápí. V klidu však Filip dlouho nezůstal už jenom proto, že se na scénu vrátil sympatický José. Ten hlídá Olze děti, když pracuje, a je s ní čím dál tím častěji...

Podívejte se na scény ze zákulisí natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.