Jaké je to pro Martina Krause být otcem nanečisto?

Martin Kraus se stal poprvé otcem. Zatím ale nanečisto, v primáckém seriálu Svatby v Benátkách. Kdo je matka? Dagmar Kloudová, kterou hraje Veronika Gajerová.

Zdravotní sestřička Lenka (Lenka Zahradnická) na svého roztomile nemožného zubaře Davida (Martin Kraus) zatím žárlila úplně zbytečně. Teď má ale důvod k obavám. Do děje totiž vstoupí Dagmar Kloudová, která se tváří jako běžná pacientka. Kdy ji ale David uvidí, ztuhne. Je to totiž jeho bývalá profesorka matematiky a zároveň matka jeho utajovaného syna Honzy (Štěpán Krtička), na kterého David sice platí alimenty, ale kterého nikdy neviděl.

„To, že se student na maturitním večírku vyspí se svou profesorkou, není až tak neuvěřitelné. Mám pocit, že v životě se může stát úplně cokoliv, už mě moc věcí nepřekvapí. S Veronikou se při našich scénách smějeme a bereme je trochu s nadsázkou. Je dobře, že seriálu nechybí vtip, snažíme se i ty vyhrocenější scény hrát trochu humorně. Já díky tomuto zvratu hraju otce vůbec poprvé v životě.

A je vtipné, že jsem hned otcem tak velkého kluka. Pokud se mezi námi rozvine nějaký vztah, asi budeme fungovat spíš jako dva kamarádi než jako otec a syn. Jinak někteří diváci asi vědí, že na roli otce se už nějakou dobu připravuju i v životě, tak se to hezky sešlo,“ směje se Martin Kraus.

„Dvojice Martin Kraus a Veronika Gajerová je nesmírně vtipná. Veronika Dagmar uchopila jako trochu školometskou, ale přesto roztomilou paní učitelku, která má chuť na zajíčka a ráda by vrátila minulost. A jakmile vycítí příležitost, hned se jí chytí. Tou svou nesympatií vlastně získává sympatie. Což je docela těžké vybalancovat, ale Veronika to zvládla perfektně,“ říká režisér seriálu Ivo Macharáček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.