Komu foukají vlasy 45 minut před každým natáčením? To vám prozradí Alice Bendová

Svatby v Benátkách – Alice Bendová anketa

Hvězda Svateb v Benátkách Alice Bendová prozradila pár zákulisních informací. Komu foukají vlasy 45 minut před každým natáčením? Kdo si dává dvacet během natáčení scén? Podívejte se na video.

Alice Bendová hraje Lolu Brajčič už přes rok, z natáčení v ateliéru a různých exteriérů tak má určité poznatky, které jsme chtěli zjistit. Ptali jsme se na to, co se málokdy dozvíte jen tak.

Komu například nejdéle trvá se připravit na plac? Můžete vzít jed na to, že to budou ženy – herečky, které mají v seriálu dokonalé šaty a krásné účesy. Alice Bendová jednoznačně potvrdila, že to bude ona: "Jen vyfoukat moje dlouhé vlasy trvá něco kolem tři čtvrtě hodiny," vypráví. Na rozdíl od ostatních si představitelka Loly během natáčení v ateliéru ani na minutku nezdřímne, protože spát v otevřeném prostoru olném lidí jí není příjemné. "Vždycky si myslím, že mám nejvíc času a všechno je v pořádku, ale kolikrát se stane, že mě už nahánějí produkční," vysvětluje na otázku, kdo se sem tam zpozdí.

Seriálová Lola dala její představitelce zabrat

Druhá série jí dala pořádně zabrat, protože z ženy, která se v životě chtěla mít dobře, se její postava přetransformovala do ženy, která lže svému partnerovi a hlavně nechce děti.

Z Loly se stala regulérní mrcha ve chvíli, kdy byla Milánkem (Noid) zahnána do kouta. Milánek chtěl za každou cenu děti, ona ne. Přestože se mu to snažila vysvětlit, on neslyšel. Po neplánovaném těhotenství, které tajně přerušila, se na jejich vztah nabalila touha a nátlak mít společně dítě. Lola Milánkovi však všechno přiznala. Nastal drsný rozchod, ale nakonec se ti dva dali dohromady. Alice jako milovnice dětí si tak se svou seriálovou postavou užila svoje.

Alice se nám například svěřila, jak těžké bylo pro celý tým natáčet v kojeneckém ústavu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.