Mám ráda pozitivní lidi a dvojsmyslný humor, říká Alice Bendová

Alice Bendová - rozhovor

Alice Bendová má nejen kočičí oči, ale také obrovský srdečný úsměv. Jak sama říká, má moc ráda lidi, ale i přesto ji na televizních obrazovkách uvidíte hlavně jako mrchu. Alici můžete vidět ve Svatbách v Benátkách, kde je o humor postaráno. Jaký humor má nejraději ona a kde?

Alice Bendová se objevila nedávno v show Geni a Suchoše nazvané TGM, kterou můžete sledovat každou neděli hned poté, co skončí Vinaři. A my jsme ji vyzpovídali. Jaký humor má Alice ráda? Ona sama se směje moc ráda, podle svých slov má ráda pozitivní lidi a je jí vlastně jedno, čemu se smějou ostatní, hlavně, že se smějou.

"Mám ráda černý humor, občas dvojsmyslný. To je hodně vidět v pořadu Kdo je kdo, kde si to hodně dáváme. Mám ráda smích a je mi v podstatě jedno, čemu se smějí," říká kráska, která nikdy neměla možnost zahrát si úplně kladnou postavu. "Tu bych si chtěla někdy vyzkoušet. Na druhou stranu, na mrchách je pořád ´co´ hrát. Rozhodně to není nuda a to mě baví," rozvedla Alice.

Co se děje ve Svatbách s její postavou Loly nového?

"Upřímně, novináři se mě ptali kvůli Svatbám v Benátkách už skoro na všechno," odpovídá. Přesto se její postavě Lole, která má v seriálu svatební salon, možná blýská na lepší časy. Poté, co ji její ženatý milenec Ivan odkopl, ona se rozvedla se svým manželem Antém a zůstala v podstatě na mizině, potkala muže se zlomeným srdcem. Toho se rozhodla utěšit a momentálně to vypadá, že se budou s panem manažerem utěšovat navzájem.

Podívejte se na video:

Sdílejte článek