Máme pro vás VIDEO všech lásek, radostí, ale i zklamání Olgy v první sérii

Olga Drozdová je hlavní postavou seriálu. Její milostný život je plný lásky, radosti, neopětovaných citů, ale i rozchodů a bolesti. Podívejte se na video, kde najdete všechny její muže.

Filip, José a Romeo. Všichni jsou charismatičtí, vtipní a mají jedno společné – Olgu. Tuto podnikavou blondýnku a maminku dvou dětí mají za milostný objekt svých tužeb. Olga je zpočátku zamilovaná do Filipa. Ten jíi však způsobí tolik bolesti, že se s ním musí rozejít. Jejich tajnou lásku rozdělila Filipova neschopnost oznámit manželce Elišce, že miluje někoho jiného. Vyčkával tak dlouho, až Eliška otěhotněla.

Jedna vášnivá noc s Josém obrátí Olze život naruby

Do života Olgy se vrátil po deseti letech a jedné vášnivé noci José. José je bohém a umělec žijící ve Španělsku, intuice ho zavedla i do svatebního salonu za jeho bývalou láskou na jednu noc. Charismatický José ovšem netuší (stejně jako okolí), že právě on je otcem Olžiných dvojčat.

S dvojčaty se i tak sblíží, přestože ho Olga nechce a dává mu to pěkně sežrat. José si všimne, že desetiletý syn Olgy má extrémní výtvarný talent a domyslí si, kdo by mohl být otcem. Olga to nakonec přizná, s Josém však nechce mít jako partnerka nic společného.

Romeo, Romeo...

Zatím se Romeo v boji jménem podnikání do Olgy zamiluje. Jeho milostné avantýry už ho dávno nezajímají, chce se usadit a milovat Olgu. Ta je zpočátku opatrná, poté však jeho kouzlu a oddané lásce propadne...

Podívejte se na důležité momenty v životě Olgy Drozdové:

Podívejte se i do fotogalerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.