Máme pro vás VIDEO všech lásek, radostí, ale i zklamání Olgy v první sérii

Olga Drozdová je hlavní postavou seriálu. Její milostný život je plný lásky, radosti, neopětovaných citů, ale i rozchodů a bolesti. Podívejte se na video, kde najdete všechny její muže.

Filip, José a Romeo. Všichni jsou charismatičtí, vtipní a mají jedno společné – Olgu. Tuto podnikavou blondýnku a maminku dvou dětí mají za milostný objekt svých tužeb. Olga je zpočátku zamilovaná do Filipa. Ten jíi však způsobí tolik bolesti, že se s ním musí rozejít. Jejich tajnou lásku rozdělila Filipova neschopnost oznámit manželce Elišce, že miluje někoho jiného. Vyčkával tak dlouho, až Eliška otěhotněla.

Jedna vášnivá noc s Josém obrátí Olze život naruby

Do života Olgy se vrátil po deseti letech a jedné vášnivé noci José. José je bohém a umělec žijící ve Španělsku, intuice ho zavedla i do svatebního salonu za jeho bývalou láskou na jednu noc. Charismatický José ovšem netuší (stejně jako okolí), že právě on je otcem Olžiných dvojčat.

S dvojčaty se i tak sblíží, přestože ho Olga nechce a dává mu to pěkně sežrat. José si všimne, že desetiletý syn Olgy má extrémní výtvarný talent a domyslí si, kdo by mohl být otcem. Olga to nakonec přizná, s Josém však nechce mít jako partnerka nic společného.

Romeo, Romeo...

Zatím se Romeo v boji jménem podnikání do Olgy zamiluje. Jeho milostné avantýry už ho dávno nezajímají, chce se usadit a milovat Olgu. Ta je zpočátku opatrná, poté však jeho kouzlu a oddané lásce propadne...

Podívejte se na důležité momenty v životě Olgy Drozdové:

Podívejte se i do fotogalerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.