Marika se strašně pohádá s Josém. Je konec?

Marika je po tom, co se stalo v Koridě její dceři Andy strašně naštvaná na Josého. José se sice snaží omluvit, ale není to nic platné. Podívejte se na pořádnou hádku a nezodpovězenou otázku, kterou Marika Josému dluží.

José nechal Andy a partu teenagerů společně s jejím bývalým přítelem Simim samotné v Koridě. Přestože je obsluhoval stejně starý Honza, nedokázal zabránit tomu, aby to s Andy nedopadlo tak špatně. Andy nakonec skončila v nemocnici s vypumpovaným žaludkem. Leží doma a všichni se o ní starají. Dokonce i Ivan se rozhodl chopit své otcovské role a překvapivě mu to jde poměrně dobře. Což mu nahrává i u Mariky, která se ovšem stále tváří jako netykavka.

Jenže to poté, co José trochu přecenil zodpovědnost puberťáků ve svém baru, vypadá, že Marika dá Josému košem. Tomu totiž omluvy zatím moc neprocházejí. Marika je hodně naštvaná a nehodlá s Josém debatovat. Na jeho poslední a hlavně velice důležitou otázku mu odmítá odpovědět.

Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.