Milánek žádá Lolu o ruku!

Milánek se omylem dozví od Romea, že je Lola těhotná. A rozhodne se konat jako pravý muž. Podívejte se na video.

I příběhy Svateb v Benátkách umí být kruté jako život sám. V úterním dílu uvidíte, že se některá tajemství nikdy nepodaří udržet mezi čtyřma očima. Není se čemu divit, protože Romeo se o těhotenství Loly dozvěděl omylem a nevěděl, že je to tajemství. Zároveň ani netušil, že Lola šla na potrat.

Lola se rozhodla Milánkovi nic neříct a ve vztahu, který jinak nemá chyby, dál pokračovat jakoby nic. Jenže Romeo ji všechno překazil. Kdyý Milánek slyšel o novině, rozběhl se do svatebního salónu a se slzami v očích se rozhodl požádat Lolu o ruku. A domnělé budoucí mamince koupil obrovskou kytici růží. Lola nejdřív nechápe, ale pak ji všechno dojde.

Je na čase, aby řekla Milánkovi pravdu?

Svatby v Benátkách můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20. 15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.