Napětí mezi zubařem a medičkou roste. Představitelka Hanky vám prozradí, jak to bude dál.

Okouzlující medička Hanka se rozhodla během své praxe zamotat hlavu svému vyučujícímu zubařovi Davidovi Grábnerovi. A buďme upřímní, v poslední scéně se jí to povedlo. Poznejte krásnou Natálii Holíkovou v rozhovoru, prozradí vám, co je seriálová Hanka zač.

Také vás udivilo, kde tahle krásná dvacetiletá studentka stomatologie bere na tak úžasné a drahé kabelky? Nad touto otázkou se zarazila i Lenka s Marikou. Seriáloví tvůrci už divákům dali ve čtvrtečním dílu pořádně velkou nápovědu. Pamatujete si na moment, kdy Hance vypadl z kabelky leták z pražského nočního night clubu? Není to úplně tak, že by se Hanka živila prostitucí. V nočním klubu ale opravdu pracuje!

Natálie je stejná koketa jako Hanka

Hanku hraje čtyřiadvacetiletá herečka Natálie Holíková, kterou můžete pravidelně vidět v Klicperově divadle v Hradci Králové. Natálie v roce 2012 úspěšně ukončila studium na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Už během studia ji mohli diváci vidět v menších rolích v Národním moravskoslezském divadle v inscenacích jako je Její Pastorkyně nebo Pygmalion.

Dlouhovlasá brunetka je velice sympatická slečna, která má ráda jaro a lásku, přestože si libuje hlavně v černé barvě. V seriálu Svatby v Benátkách bude mít její postava ještě velký význam. A na otázku, zda má něco společného se seriálovou Hankou, se nám Natálie přiznala jednoznačně: "Jsem také trochu koketa. Stejně jako moje Hanka v seriálu."

Hanka se snaží Grábnera svést

Hanka flirtuje hlavně s Davidem Grábnerem, který momentálně řeší patálie s Lenčiným dítětem. Jeho bývalý nejlepší kamarád Viktor chce Lenku a svoje dítě zpět. Mladičká Hanka si Davida váží za to, jak se postavil k celé situaci a také mu to řekne. Akorát trochu zapomene, že se u tohoto rozhovoru převléká. A tak David Grábner uvidí její přednosti v plné kráse. I když se v této situaci zachová jako profesionál, probudí se v něm i kousek typického muže, který si prostě nemůže nevšimnout!

Podívejte se na rozhovor:

Podívejte se na povedenou scénu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.