Nejhorší na tom je, že je to můj kamarád, vypráví o Bromovi Martin Kraus

"Scenáristky Svateb v Benátkách jsou opravdu dobré," vzdává jim hold herec Martin Kraus, jehož seriálová postava právě prožívá velkou zradu. Od své přítelkyně Lenky a svého kamaráda z vysoké. Dr. Brom mu ji prostě přebral. Jak na Davidovi patálie pohlíží jeho představitel Matrin Kraus?

Začalo to nevinně, Martina přijel navštívit vysoký a sebevědomý dr. Brom, spolužák z vysoké a také nenapravitelný sukničkář. Dr. Brom má vysloveně rád skalpy. Jak si na něj David vzpomíná během seriálu, když se tenhle kluk rozhodl ulovit i uklízečku, dostal ji.

Přestože si David všiml, že se Bromovi Lenka líbí, jak je jeho zvykem, nepřikládal tomu žádnou váhu. Teď se ovšem David Grábner chytá za vlasy. Možná si přece jen měl Lenčiných citů všímat trochu důkladněji. Lenka dávala už dlouhou dobu najevo, že je ve vztahu nespokojená. Chtěla svatbu, ale té se David bránil jako čert kříži. Odložili ji. A pak se objevil doktor okouzlující, Lenka byla v pasti a nemohla odolat. Její milenec má však dítě, manželku a také tvrdá pravidla pro svoje milenky. David sice Bromovi uštědřil ránu pěstí, ale teď čeká, jestli se Lenka vrátí.

Podívejte se na jeho názor na celou scénu:

Svatby v Benátkách můžete sledovat na Primě ve 20.15 každé úterý a čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.