První pracovní den Mariky se neobejde bez facky

Marika má před sebou velkou premiéru. Tedy tu v práci. Poprvé nastupuje jako sestřička u zubaře Jonáše. Marika mu musela přislíbit, že jeho "mužskému kouzlu" nepodlehne. A tak když si poprvé něco zkusil, naservírovala mu pořádnou facku.

S největší pravděpodobností Marice nebude dělat velké problémy odolávát staršímu zubaři, který je ve všech přístupech k životu velice originální.

To byla také jedna z podmínek, které musela Marika splnit během přijímání do práce. Zubař Jonáš se rozhodně netají s tím, že se (minimálně!) otočí za každou sukní, která se kolem něj mihne. A tak Marika bude muset nosit během práce nejlépe roláky až ke krku. Stejně mu ovšem neuteče, že Marika je kásná žena a umí být i pěkně rázná.

Podívejte se na video:

Jak jsme již říkali. José je ve Svatbách v Benátkách jenom jeden. Takže když máte doma někoho takového, podvádět by ho musela jenom smyslů zbavená žena:-)

Svatby v Benátkách uvidíte už toto úterý na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.