To skončilo rychle! Romeo se stěhuje od Olgy

Svatby v Benátkách – Romeo opouští Olgu

Problémy s mafií Romeo řeší velice razantně. A je jen otázkou, jestli opravdu musí, nebo to takhle chce. Podívejte se na scénu, kdy se stěhuje od Olgy. V půlnoci a opilý.

Problémy s mafií se nejspíš s člověkem budou táhnout celý život. Romeo se rozhodl udělat radikální řez, nutno podotknout, že s několika promilemi v krvi a velmi nevybíravým způsobem. O celé situaci se Olze nezmínil, možná proto, že ona se mu neobtěžovala říci, že její děti budou zase měnit tatínka.

Problém ovšem je, že mafie nepůjde jenom po něm samotném, ale také po jeho blízkých. Dvojčata stejně jako Olga se můžou dostat do velkého nebezpečí.

Romeo se nedostal ani na oslavu narozenin dvojčat, kde byli jakýmkoliv způsobem přítomní oba dva otci Dvojčat. José je vzal do čajovny na sladký pohár, zatímco Filip ve snaze se předvést, jim poslal drahé dárky. Olga nebyla nadšená ani z jednoho, nicméně ještě netuší, co ji čeká. V noci se do ložnice připlíží opilý Romeo, který oznámí, že je konec a sbalí si všech svých pět švestek a odchází.

Sdílejte článek