Souboj o děti Olgy pokračuje dál. Tentokrát však u Elišky a Filipa

Úterní Svatby v Benátkách uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě. I přestože se Filip rozhodl, že dvojčata nechá hlavně Olze, Eliška se s tím nehodlá smířit. Podívejte se na exkluzivní sestřih, který uvidíte jen na webu.

Filip znovu staví mezi sebe a Elišku obrovskou hradbu a nevypadá to vůbec růžově. Eliška se stále těší na děti, kdykoliv se objeví u nich doma. Dvojčata se na oko chovají jako ty nejhodnější děti pod sluncem. Vyslechla si totiž hádku Filipa a Olgy, kdy trenér vyhrožoval, že nechá děti Olze odebrat. Děti se bojí a chovají se jako andílci na každé návštěvě, což Filipa vždy naštve. Uchlácholí je, že nic takového se s jejich maminkou dít nebude.

V té chvíli Eliška ztratí svoje děti. S Filipem se strašně pohádá a řekne mu, co plánuje ve svém profesním životě. Podnikatele a fotbalového trenéra v jednom to rozhodně moc nepotěší. Sám má velké starosti se svým podnikáním.

José trpí

José stále netuší, že si Marika vybrala Ivana. S Ivanem prožívá po dlouhé odluce druhé líbánky. Dělají spolu všechno a Marika jen září. José dětem oznámí, že ho bolí srdce. Marika se svěří Olze o své osobní novince. Ta se ji snaží přemluvit, aby to Josému řekla co nejdříve.

Cyrano, Cyrano...

Ivan se trápí s textem se svým dramatickým Cyranem z Bergeracu, neustále mu vypadává text a zdají se mu noční můry. I tenhle souboj mezi hercem a scénářem zachycuje Andy, která o svém tátovi natáčí dokument pro přijímací zkoušky na filmovou školu. Když pustí před rodinou krátkou ukázku, Aloise video pěkně zamrzí. Donutí ho to se vlastnímu synovi omluvit?

Salon Navždy spolu žije policejní svatbou, kolegové ženicha se rozhodnou udělat falšované přepadení jednotky BIS, to se jim ale rychle vymkne z kontroly. Lola se snaží vyřešit Milánkovu touhu po dítěti. Milánek se rozhodl adoptovat s Lolou dítě z dětského domova. Lola se jeho rozhodnutí pokouší za každou cenu zvrátit. Za jeho zády se dokonce rozhodne pro sterilizaci.

Nová sestra Arleta se konečně svěří, proč tolik nenávidí dr. Jonáše. Tento důvod nevydýchá ani Dagmar, která se ho pokusí vyhodit z bytu.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě už v úterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.