Svatbou to teprve začíná! Premiéru 2. řady Svateb v Benátkách uvidíte DNES

Další příběhy Svateb v Benátkách můžete sledovat již toto úterý na Primě ve 20.15! Jak Olga vyřeší problémy s otcovstvím jejích dvojčat? Co řekne Lenka Davidovi na to, když před ní poklekne se zásnubním prstenem?

Druhá řada primáckého seriálu navazuje plynule na poslední díl první série. Již v prvním díle druhé série můžete sledovat další pokračování peripetií nejen Olgy, ale i ostatních oblíbených postav, stejně jako se objeví postavy nové!

Kdo se stane otcem dvojčat?

Olga se v poslední epizodě dozvěděla, že si její bývalý milenec Filip potají nechal udělat testy paternity. Výsledek je šokující, otcem dvojčat je Filip, ne José. Olga to však odmítá uznat, přestože si sama není úplně jistá. Ke sblížení s Josém před deseti lety došlo pár týdnů po rozchodu s Filipem. Minulost se jí zkrátka do života promítá více, než by chtěla. Podívejte se na sestřih scén z milostného života Olgy

Olga přistoupí k řešení problému typicky – nikomu nic neřekne, ale Filip se rozhodne jednat. Navštíví rodiče Olgy, aby jim novinu řekl. Nechce totiž získat jen děti, ale i Olgu samotnou. Maminka Filipa se rozhodne poznat blíž svoje vnoučata, přesto musí Olze slíbit, že zatím nic o tom, kdo je jejich pravou babičkou neprozradí.

Řekne těhotná Lenka ano?

Téma otcovství však řeší i Lenka, která se sice vrátila k Davidovi, ale dítě čeká s jeho nejlepším kamarádem. Zubař Viktor Brom se k jejímu těhotenství postaví tak, jak to umí jen on. Podívejte se na scénu z druhé řady.

David samozřejmě nic netuší a potají plánuje Lence a sobě svatbu. Přesně takovou, jakou si kdysi vysnila a naplánovala. Pomáhá mu v tom nejen svatební salon Olgy a Loly, ale i matka jeho syna Dagmar.

Unese José takovou ránu?

Olga s Filipem mezi sebou momentálně vedou tajnou a chladnokrevnou válku. V jedné z hádek se José dozvídá, že on není pravým otcem dvojčat. Totálně ho to zdevastuje. Jde rovnou za Marikou, které se musí svěřit. Vypadá to, že jejich vztah se začíná utužovat. Co na to Ivan, který žije momentálně sám a snaží se pomalu ale jistě Mariku získat zpět? Podívejte se na scénu

Zubař Jonáš uhasí každou šarvátku?

Již v prvním díle uvidíte novou postavu Boba Klepla, který hledá místo, kde by mohl uložit svou vlastní hadici. Tedy, vlastně zubní křeslo. Na vysvětlenou, zubař Jonáš a zároveň dobrovolný hasič zkrátka hledá místo pro svou novou ordinaci a do oka mu ve městě padne baba Krejzová!

Dívejte se na premiérovou řadu Svateb v Benátkách každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.