Svatby v Benátkách budou zdrojem dobré nálady, říká šéfproducentka Šárka Baborovská

Šéfproducentka FTV Prima Šárka Baborovská zavítala do včerejšího miniduelu s Janem Punčochářem. Šárka Baborovská je žena, která stojí za několika úspěšnými seriály, stejně jako za novým primáckým seriálem Svatby v Benátkách. Jaké budou Svatby v Benátkách podle jedné z tvůrkyní?

"Hledali jsme, kde je semeniště dobré nálady a emocí. Náš seriál je o tom, že lidem zvedne náladu, dodá energii a naději," říká Šárka Baborovská o novém seriálu Svatby v Benátkách. Dramatických příběhů bylo dost, nový seriál se bude točit okolo lásky, emocí a hlavně humoru, které svatby jednoznačně přinášejí. Co je však na seriálu nejdůležitější, aby byl u diváků úspěšný?

Jelikož Šárka Baborovská patří mezi ty nejlepší z oboru, odpověď pro ni byla naprosto jasná. V seriálu totiž nejde jen o humor, ale o kombinaci všech možných vlivů. Některé se dají zařídit, jiné se nedají předvídat: "Je důležité téma, autorky, herci, dobrý čas, výkonný producent a štěstí," říká s úsměvem.

Sympatická seriálová rodina

Herecké obsazení je důležité pro každý seriál. Šárka Baborovská se nejvíce těší na novou tvář, ale zároveň velice zkušenou herečku Petru Hřebíčkovou, která si zahraje hlavní roli Olgy Drozdové: "Strašně se mi líbí Petra Hřebíčková v hlavní roli. Protože ona je ta, která si diváky získá. Umí se hrozně krásně usmát. Ale nechci vyzdvihovat jen jednoho herce či herečku, protože v kombinaci s ohromně zábavnou Alenou Vránovou, sympatickým Martinem Krausem v roli zubaři nebo Jiřím Dvořákem je to taková velká sympatická seriálová rodina," říká.

Podívejte se na celé video včerejšího miniduelu!

Seriál uvidíte již v neděli 29. června ve 20:05 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.