Seriály a filmy

19. listopadu 2014 11:00

Petra Kloidová

Takhle vypadá kaskadér za Ladislava Potměšila

Jak jste mohli vidět v úterním dílu, Aloisovo rozčílení si také vzalo svou daň. Po hádce s Ivanem šel Alois pracovat na pole. A spadl z traktoru. Alois Drozd ovšem není nejmladší, proto takový pád má následky...

Ladislava Potměšila coby Aloise Drozda v primáckém seriálu Svatby v Benátkách potkáte v obleku jen výjimečně. Zato v holinách, montérkách nebo za volantem traktoru ho vídáte pravidelně. A traktor se mu v dnešním díle stane osudným.

Alois Drozd se totiž rozčílí kvůli svému synovi a z traktoru spadne. V dalších dílech ho tedy uvidíme ležícího v posteli. A nebyl by to vtipálek Alois, aby svého zranění nevyužil a svou ženu Libuši, kterou hraje Hana Gregorová, jako zdravý – nemocný pěkně neproháněl. Sádru na noze se mu snaží „odlehčit“ otec jeho vnuků José Pivoda (Pavel Řezníček) a pomaluje mu ji palmami a dalšími letními motivy.

Ladislav Potměšil má v roli Aloise za sebou už pár akčních obrazů. Zatímco například při scéně v hospodě, kdy na sebe s kolegou vzali židle, stačil jen dohled a odborná rada kaskadéra, tentokrát už kaskadér musel scénu natočit sám.

„Nemohl bych to točit sám, to už si ve svém věku nemůžu dovolit. Tak jsem jen na traktoru zakřičel, pak je střih, je vidět, jak padá kaskadér, a pak zase střih na mě, I když jsem mohl ležet v posteli, moc jsem si to neužíval. Museli mi nandávat sádru na nohu, což nic příjemného nebylo,“ směje se Ladislav Potměšil.

Ve čtvrtek ve 20.15 na Primě uvidíte, jak jeho zranění mělo dopad na celou rodinu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.