V osobním životě hraji, že nežárlím, říká Martin Kraus

Martin Kraus o žárlivosti

Martin Kraus se v roli zubaře Davida Grábnera ocitl v nepříjemné situaci, kdy se stal objektem žárlení své partnerky Lenky. Aneb, co neudělá jedna proužkovaná ponožka. My jsme se na natáčení Martina zeptali, jestli on sám žárlí. Podívejte se na jeho odpověď.

Jestli patří, nebo naopak nepatří žárlení do partnerského vztahu, na to byly napsané stohy knih a článků. Praxe lidských životů však rozhodně vypovídá o tom, že nulové vyjadřování emocí nad tím, když s vaší milovanou polovičkou zrovna flirtuje Miss Slovensko kolikrát nedělá dobrotu, zatímco velké žárlení také ne. Tak, jak to tedy s tím žárlením je?

David Grábner nežárlí, protože mu to nedochází

Martin Kraus hraje Davida Grábnera, který nežárlí, protože mu spoustu věcí nedochází. A také nemá šanci žárlit. Zatímco Lenka, jeho seriálová partnerka, si dovede najít několik důvodů. Tak třeba zapomenutou proužkovanou ponožku, kterou ji podstrčí paní Krejzová. Nebo paní Vopičkovou, jež hraje velice sličná topmodelka a slovenská miss Andrea Verešová, která nosí do zubařské ordinace proklatě krátké sukní a hluboké dekolty. Žena si vždycky důvod najde. Najde si ho však muž?

Žárlivost je důkaz lásky

Martin Kraus tvrdí, že podle něj do vztahu žárlivost částečně patří. Samozřejmě by neměla být tak vyhrocená jako byla scéna s proužkovanou ponožkou. "Kdyby to bylo partnerovi jedno a vůbec by nežárlil, tak je to špatně. Mám dojem, že kapka jakési žárlivosti do vztahu vždy patří." A jak je na tom on sám se žárlením? Budoucí otec sice prý tvrdí, že nežárlí, ale opak je pravdou: "Strašně žárlim, akorát to nedávám najevo. Podle mě je to takový důkaz toho, že si jeden druhého vážíme," vysvětluje Martin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.