Záchvaty smíchu Krause a Hřebíčkové. Kolikrát se musela natáčet jedna scéna?

Máme pro vás další veselou klapku. Tentokrát vám ukážeme dramatickou scénu, kdy se David svěřuje Olze, že Lenka čeká dítě s jiným. Dramatická scéna by to určitě byla, kdyby se Petra Hřebíčková roztomile neodbourala už na začátku scény!

To, že se v seriálu natáčí scéna, kde herec prožívá hlavně psychickou bolest, neznamená, že se během natáčení tak úplně nebaví. Mnohdy je to totiž opačně.

Máme pro vás důkaz ve formě veselé klapky, kdy Martin Kraus a Petra Hřebíčková dostávají pravidelně záchvaty smíchu. Martin dokonce slibuje, že se na Petru nebude koukat, aby se zase nezačali smát. A když už to vypadá, že všechno dohrají do zdárného konce, někdo z nich se neudrží a vybuchne smíchy znovu.

Petra Hřebíčková je s Martinem Krausem zkrátka povedená dvojka!:-)

Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.