Seriály a filmy

16. července 2014 14:07

Petra Kloidová

Znáte historii Filipa a Olgy ještě před jejich mileneckým vztahem?

V neděli jste viděli třetí díl Svateb v Benátkách. Pomalu ale jistě odkrýváte charakteristiku postav jako je Lola, Romeo, ale hlavně Olgu a Filipa. To, co se na první pohled zdálo jako milenecké vzplanutí, které už trvá utajeně rok, najednou dostává daleko hlubší obrysy z minulosti.

Jejich roční vztah se snažili utajit, ale samozřejmě si jejich okolí stačilo všimnout, že za poslední rok se ve svatebním salonu sem tam objeví zakopnuté pánské ponožky pod gaučem. "Nenápadné" spalující pohledy mezi stavebníkem a svatební koordinátorkou neunikly samozřejmě hlavně Lole a Romeovi, zatímco manželka Filipa zatím nic netuší. Lola s Romeem o ročním poměru Filipa a Olgy naštěstí taktně mlčí.

Ve třetím díle se však ukazuje, že Olga má s Filipem daleko provázanější vztah, než by se mohlo zdát. Jak uvidíte v ukázce, ti dva spolu chodili už na gymnáziu a rozešli se na vysoké škole. Respektive Petra se rozešla. Důvod? Filipovo záletnické chování, které nás vlastně ani nemůže překvapit: "Byl si samá baba!" vyčítá mu z legrace Olga.

Dokonalost Olgy brzdí všechny její vztahy

V roce uměla běhat, ve třech letech dokonce utírala nádobí. V šesti začala žehlit a postupně přebírala za svoji matku některé povinnosti, protože Libuše vůbec dokonalá nebyla. Libuše Drozdová vlastně začala mít ze své dcery trochu mindrák, protože ona měla do dokonalosti jako manželka a matka daleko.

Olžina dokonalost ji však stíhala celý život, dobře se učila, kluci od ní však chtěli jenom opisovat domácí úkoly. Chodili s těmi, které dokonalé nebyly. I v dospělém životě ji muži opouštěli hlavně proto, že byla příliš dokonalá a oni nemohli sami vyniknout.

Její velkou láskou byl Filip Krejza, který chodil na gymplu o tři roky výš a později studoval vysokou školu - stavárnu. Ale Olga se s ním rozešla. Po letech se s ním zase potkává, kdy přestěhovala svoje studio do domu jeho matky...

Jak je vidět, Olga to bude mít v životě ještě hodně těžké. Ale to všechno uvidíte už v neděli ve 20.15 na Primě!

Podívejte se na seriálovou historii Filipa a Olgy tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.