Sex a vztahy

20. května 2017 07:30

Martina Čerňanská

Veselá svatba? Zkuste osvědčené svatební hry!

Může být na svatbě vůbec nuda? Záleží samozřejmě na temperamentu rodiny, skladbě hostů i dalších okolnostech. Pokud je váš strýc rodilý Menšík, máte vyhráno, ale raději se proti nudě pojistěte.

Nejen dostatečným množstvím jídla a pití nebo dobrou kapelou, ale také programem, který vaši svatbu rozhýbe!

V dalším dílku našeho májového svatebního speciálu vás naučíme několik svatebních her, které můžou oživit odpoledne. Vězte, že budete i tradiční, protože na veselkách se vždy něco hrávalo a svatebčané se často bavili na účet novomanželů. Talíř jste už rozbili, dort rozkrojili, zapózovali fotografům, takže co dál?

Najdi mě!

Oblíbená hra, kdy nevěsta se zavázanýma očima hledá mezi muži svého ženicha. Ten se může různě maskovat, aby své milované její snažení co nejvíce zhatil. Jde to samozřejmě i obráceně, kdy ženich hledá nevěstu, ale tady hrozí trochu dusno, pokud mu ruka sjede někam, kam nemá nárok. Takže pozor na případné žárlivé scény!

Portréty hostů

Hosty můžete nenásilně seznámit nejen vhodným zasedacím pořádkem, ale také hrou, kdy mají za úkol namalovat někoho z ostatních svatebčanů. Na místě u stolu najdou jméno a pozici svého modelu a během hostiny musí vytvořit jeho podobiznu. Nejde samozřejmě o kvalitu, ale o zábavu a propojení lidí.

Tanečky

Mezi hlavami tanečníků je nacpaný balónek, citron, popřípadě jiné ovoce. Ano, tato tanečková zábava známá z pobytů ROH, stále žije. Rádi se při ní uvolní zejména starší ročníky hostů, takže jim zahrajte pod nohy i něco z muziky jejich mládí a chvilku to prostě vydržte. Máte přece babičku s dědou rádi!

Na svatbě musí být hlavně zábava!, Foto: istock.com

Test lásky

No, možná je na to už trochu pozdě, ale alespoň pro legraci. Novomanželé mají před sebou kvíz, kdy mají odpovídat, jak jeden druhého znají. Stačí dvě tabule nebo roll-upy, aby všichni mohli přečíst odpovědi a samozřejmě série vtipných, pikantních a šťouravých otázek. Vše ale v dobrém!

Rok s novomanželi

Vyberete 13 svatebních hostů, které posadíte vedle sebe. V každém kole je vyhlášen jeden předmět, který musí hosté co nejrychleji vypátrat a přinést (kabelka, bota, klobouk…) Hosté vyrazí na lov a jedna židle je odstraněna. Ten, který se vrátí s věcí jako poslední (nebo ji vůbec nemá), musí novomanželům slíbit, že pro ně v jednom měsíci roku vykoná určitou věc. Může je v březnu pozvat do divadla, upéct jim v říjnu krocana, pozvat je v červnu na chalupu nebo třeba umýt v srpnu auto. Poslední, který zvítězí naopak dostane něco od ženicha a nevěsty.

Radovánky po setmění

Děti už odpadly a zbylo zdravé jádro posilněné vínem? Je čas na trochu zábavného erotického virblu před svatební nocí. Ženich sundá nevěstě podvazek. Ale pozor, bez použití rukou. S největší pravděpodobností bude muset použít ústa a zuby, a s největší pravděpodobností se to neobejde bez vysoko vyhrnuté sukně. Nevěsta pak bude mít za úkol protáhnout nohavicemi svého muže syrové vejce, které v nejlepším případě doputuje do cíle celé (mějte v záloze kalhoty!). Další pikantní hrou je poznávání ženicha podle hýždí. Nevěsta, stručně řečeno, osahá se zavázanýma očima zadky vybraných pánů, aby zjistila, který patří tomu jejímu.

Nezvaní hosté

Dohodnuté scénky jsou tanečkem na tenkém ledě, ale když se povedou, stojí to za to. Chce to opravdu dobré herce, cit pro načasování a pevné nervy. Nejznámější je, že se dostaví rozezlená mladá žena s miminem /nebo vycpaným těhotenským břichem/ a shání se po ženichovi. Udělá ohromnou scénu, ječí na celé kolo a ženichovi nadává. Může se také dostavit neodbytná vědma, která začne svatebčanům věštit z dlaně osud. Důležité je, aby měla opravdu věrohodné informace, které bude vytahovat jako esa z rukávu!

-KU-

Mohlo by vás také zajímat:

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.