zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Veselá svatba? Zkuste osvědčené svatební hry!

Veselá svatba? Zkuste osvědčené svatební hry!
Autor: istock.com Veselá svatba? Zkuste osvědčené svatební hry!
cernanm , Vydáno: 20.05.2017
Může být na svatbě vůbec nuda? Záleží samozřejmě na temperamentu rodiny, skladbě hostů i dalších okolnostech. Pokud je váš strýc rodilý Menšík, máte vyhráno, ale raději se proti nudě pojistěte.

reklama

Nejen dostatečným množstvím jídla a pití nebo dobrou kapelou, ale také programem, který vaši svatbu rozhýbe!

V dalším dílku našeho májového svatebního speciálu vás naučíme několik svatebních her, které můžou oživit odpoledne. Vězte, že budete i tradiční, protože na veselkách se vždy něco hrávalo a svatebčané se často bavili na účet novomanželů. Talíř jste už rozbili, dort rozkrojili, zapózovali fotografům, takže co dál?

Najdi mě!

Oblíbená hra, kdy nevěsta se zavázanýma očima hledá mezi muži svého ženicha. Ten se může různě maskovat, aby své milované její snažení co nejvíce zhatil. Jde to samozřejmě i obráceně, kdy ženich hledá nevěstu, ale tady hrozí trochu dusno, pokud mu ruka sjede někam, kam nemá nárok. Takže pozor na případné žárlivé scény!

Portréty hostů

Hosty můžete nenásilně seznámit nejen vhodným zasedacím pořádkem, ale také hrou, kdy mají za úkol namalovat někoho z ostatních svatebčanů. Na místě u stolu najdou jméno a pozici svého modelu a během hostiny musí vytvořit jeho podobiznu. Nejde samozřejmě o kvalitu, ale o zábavu a propojení lidí.

Tanečky

Mezi hlavami tanečníků je nacpaný balónek, citron, popřípadě jiné ovoce. Ano, tato tanečková zábava známá z pobytů ROH, stále žije. Rádi se při ní uvolní zejména starší ročníky hostů, takže jim zahrajte pod nohy i něco z muziky jejich mládí a chvilku to prostě vydržte. Máte přece babičku s dědou rádi!

Na svatbě musí být hlavně zábava! Foto: Na svatbě musí být hlavně zábava!, Foto: istock.com

Test lásky

No, možná je na to už trochu pozdě, ale alespoň pro legraci. Novomanželé mají před sebou kvíz, kdy mají odpovídat, jak jeden druhého znají. Stačí dvě tabule nebo roll-upy, aby všichni mohli přečíst odpovědi a samozřejmě série vtipných, pikantních a šťouravých otázek. Vše ale v dobrém!

Rok s novomanželi

Vyberete 13 svatebních hostů, které posadíte vedle sebe. V každém kole je vyhlášen jeden předmět, který musí hosté co nejrychleji vypátrat a přinést (kabelka, bota, klobouk…) Hosté vyrazí na lov a jedna židle je odstraněna. Ten, který se vrátí s věcí jako poslední (nebo ji vůbec nemá), musí novomanželům slíbit, že pro ně v jednom měsíci roku vykoná určitou věc. Může je v březnu pozvat do divadla, upéct jim v říjnu krocana, pozvat je v červnu na chalupu nebo třeba umýt v srpnu auto. Poslední, který zvítězí naopak dostane něco od ženicha a nevěsty.

Radovánky po setmění

Děti už odpadly a zbylo zdravé jádro posilněné vínem? Je čas na trochu zábavného erotického virblu před svatební nocí. Ženich sundá nevěstě podvazek. Ale pozor, bez použití rukou. S největší pravděpodobností bude muset použít ústa a zuby, a s největší pravděpodobností se to neobejde bez vysoko vyhrnuté sukně. Nevěsta pak bude mít za úkol protáhnout nohavicemi svého muže syrové vejce, které v nejlepším případě doputuje do cíle celé (mějte v záloze kalhoty!). Další pikantní hrou je poznávání ženicha podle hýždí. Nevěsta, stručně řečeno, osahá se zavázanýma očima zadky vybraných pánů, aby zjistila, který patří tomu jejímu.

Nezvaní hosté

Dohodnuté scénky jsou tanečkem na tenkém ledě, ale když se povedou, stojí to za to. Chce to opravdu dobré herce, cit pro načasování a pevné nervy. Nejznámější je, že se dostaví rozezlená mladá žena s miminem /nebo vycpaným těhotenským břichem/ a shání se po ženichovi. Udělá ohromnou scénu, ječí na celé kolo a ženichovi nadává. Může se také dostavit neodbytná vědma, která začne svatebčanům věštit z dlaně osud. Důležité je, aby měla opravdu věrohodné informace, které bude vytahovat jako esa z rukávu!

-KU-

Mohlo by vás také zajímat:

 

Svatební trendy 2017: Radujte se a uvolněte se!

Svatební trendy 2017: Radujte se a uvolněte se!

To musí být láska!

Legrační příjmení k neuvěření: Vzala byste si Smrtku nebo Zadka?

Svatební speciál: Základní pravidla svatební etikety

Svatební speciál: Základní pravidla etikety aneb na co si dát pozor

 

Uložit

reklama

Související témata: zábava , svatba , manželství , svatební hry , láska

reklama

Přečtěte si také

reklama