Syn Prachaře a Rybové ve flitrech připomíná Justina Biebera. Na tátu už je to moc, říká

Nejmladšímu synovi Davida Prachaře je patnáct let a už začíná dobývat svět showbyznysu. Po boku své nevlastní sestry Mariany Prachařové se objevil na módní přehlídce Jana Černého. Ve výrazném outfitu s flitry fanouškům připomněl Justina Biebera, dle jeho slov však příliš nepotěšil otce, který v módě tápe a obléká ho manželka Linda Rybová.

Nevlastní bratr Mariany Prachařové (29) a Jakuba Prachaře (40) František se narodil v roce 2008. Jeho rodiče David Prachař a Linda Rybová spolu mají kromě něj ještě dvě dcery, Rozárku (*2003) a Josefínu (*2004). S Marianou František dle všeho vychází skvěle, vyrazili spolu na módní přehlídku a rozdávali úsměvy. František měl na sobě výrazný černý outfit od designéra Jana Smejkala se spoustou třpytek, kterým rozhodně zaujal. Ne tak ale svého otce, jak přiznal pro deník Blesk.

Náušnice v uchu a černé průsvitné rukavičky s třpytkami. Model hodný světových akcí známý český herec David Prachař neocenil. „Táta je takový komerční typ a v módě tápe, proto mu oblečení kupuje mamka. Ta má naštěstí vkus, takže mu vybírá hezké oblečení, ale tohle na něj bylo už moc,“ vysvětlil František Blesku. On sám by takhle dle svých slov klidně chodil pořád, outfit si oblíbil. Nutno říct, že v něm trochu připomínal slavného amerického zpěváka Justina Biebera.

Své modely spolu František a Mariana sladili, a tak si někteří mysleli, že jde o partnery a ne o nevlastní sourozence. František studuje hereckou konzervatoř a stejně jako další členové jeho slavné rodiny by se chtěl stát hercem. Je jisté, že o synovi Lindy Rybové, kterou můžete vídat například každou sobotu na Primě v divácky oblíbených Zákonech vlka, ještě hodně uslyšíme.

Podívejte se také, co prozradili Linda Rybová a David Prachař v 7 pádech Honzy Dědka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.