Celebrity

28. září 2022 08:04

redakce Prima Ženy

Synové Arnolda Schwarzeneggera už dávno nejsou děti. Táta je vzal na pivní orgie

Čas nezastaví ani legendární drsňák Arnold Schwarzenegger (75), který jen kouká, jak mu z roztomilých synů vyrostli dva urostlí chlapi. Trojice, ze které jen dýchal testosteron, se objevila v německém Mnichově na populárním Oktoberfestu a nejen dámy si mohly při otáčení ukroutit krky.

Herec, ze kterého udělaly legendu zejména filmy Barbar Conan (1982), Predátor (1987) či Terminátor (1984), přivedl na svět celkem pět dětí. Tedy počítejme děti, o kterých se oficiálně ví... Rodinná idylka s manželkou Marií Shriverovou byla totiž rázně narušena v roce 2011, když vyšlo najevo, že si herec a bývalý kalifornský guvernér pořídil nemanželského syna Josepha s hospodyní Mildred Patricií Beanovou.

O deset let později se Marie s Arnoldem po pětadvacetiletém manželství rozvedla. Manželé neměli uzavřenou předmanželskou smlouvu, takže majetek se dělil napůl. Podle informací CBS News Arnold Schwarzenegger exmanželce musel dát 200 milionů dolarů, což je při dnešním kurzu více než 5 miliard korun.

Vztahy se ale poměrně rychle uklidnily a rozvedení manželé dnes spolu vychází velmi dobře. Spojuje je péče nejen o dva syny, ale také o dcery Katherine a Christinu.

Podívejte se, jak si Arnold Schwarzenegger užíval návštěvu Prahy:

Arnold Schwarzenegger se o děti vždy dobře staral a snažil se s nimi trávit dostatek času. To se nezměnilo ani v době, kdy už dávno nejsou teenagery, ale jsou z nich dospěláci s vlastním světem a vlastními zájmy.

Naposledy fotografové mohli spokojeného tátu Arnieho vidět se syny během pivního svátku v Mnichově. Rozjuchanou partičku podle deníku Daily Mail doplňovala hercova sedmačtyřicetiletá přítelkyně Heather Milliganová, se kterou chodí od roku 2013.

Na Arnoldovi bylo vidět, že po boku synů se skvěle baví. Vychutnával si doutníček, tančil, zpíval a ochutnával samozřejmě bavorské pivo. V minulosti pro agenturu AP uvedl, že v Americe je sice už doma, ale stále mu velmi chybí Mozartova hudba a pořádný vídeňský řízek. Během Oktoberfestu bylo vidět, že v Kalifornii se mu bude určitě stýskat i po německém pěnivém moku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.