Celebrity

2. října 2023 11:15

Eliška Reiglová

Taťána Kuchařová ukázala krátké vlasy. Podle fanoušků vypadá jako Sharon Stone

Modelka Taťána Kuchařová (35), která před 17 lety vyhrála Miss World, dobře ví, že její povolání obnáší i nutnost umět být chameleonem. Že jí i proměny sluší, dokázala na sociálních sítích, kam umístila video, na němž má kratší účes. Běžně dlouhé blond kadeře vyměnila za vlasy, které jí nesahají ani po ramena.

Taťána Kuchařová se aktuálně věnuje práci a v souvislosti s ní také změnila účes. Šlo však o změnu jen dočasnou, protože na focení nové kampaně si nechala upravit vlasy tak, aby vypadaly, že jsou výrazně kratší. Na Instagramu se pak pochlubila videem, z něhož je evidentní, že kdyby se skutečně rozhodla ostříhat, nešlo by o negativní krok.

Od fanoušků se Kuchařová dočkala chvály, ale samozřejmě i kritiky. „Vypadáte jako Sharon Stone,“ napsala jedna z jejích sledujících. Další pak modelku pochválila, že by jí slušel i pytel. Podle jiných sledujících ovšem s kratšími vlasy působí zbytečně starší. Z dalších komentářů ale vyplývá, že by účes lépe působil s jiným oděvem než rolákem.

Čtěte také: Krátké, či dlouhé? Tyto účesy a barva vlasů vás po padesátce omladí

Co se týká skutečného účesu, Taťána Kuchařová žádnou výraznou proměnu v nedávné době nepodstoupila. Vlasy výrazně nezkrátila a zbavovat se zřejmě nehodlá ani charakteristické blond barvy, na kterou sází už dlouhé roky a jež jí nepochybně svědčí.

Taťána Kuchařová se ukázala na módní přehlídce:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.