Seriály a filmy

14. prosince 2018 16:10

Jana Mrákotová

Mezi Alenou a Kamilem z Tátů na tahu zavládne sourozenecká rivalita

Sourozenci Alena a Kamil k sobě mají velmi blízko. Proto všechny překvapí, že jablkem sváru se mezi nimi stane funkce předsedy SRPŠ. Jejich rivalita okolí překvapí.

Kamil se opět snaží ukázat, že je otec roku. Společně s Tomášem nepřestávají usilovat o svěření dalšího dítěte do péče. Ukazuje se, že ale s potenciálním novým členem rodiny to nebude až tak jednoduché. Podívejte se na ukázku z další epizody Tátů na tahu.

Alena Moravcová opět bojuje s tím, jestli je dobrá matka. Skloubit kariéru s mateřstvím je někdy pro ni opravdu dřina. A občas ji moc nepodpoří ani manžel Marek, kterému se nyní v práci také začalo dařit a on si to celkem pochopitelně užívá. Na videu je vidět jedna taková jejich konverzace…

Ty se fakt moc nezapojuješ

Sourozenci Alena a Kamil působí jako ideální ségra a bratr. Jejich přátelé tedy s údivem sledují, jaký souboj se mezi nimi rozhoří. Oba se rozhodnou aktivně zapojit do chodu školy, kam chodí jejich dcery. Oba chtějí kandidovat na předsedu rodičovského družení. Jejich souboj působí až poněkud komicky, jak můžete vidět z ukázky.

My se totiž neznáme

Seriál Tátové na tahu sledujte také on line.

Předposlední epizodu Tátů na tahu uvidíte již v neděli 16. 12. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.