Seriály a filmy

12. září 2018 10:17

Jana Mrákotová

Tátové na tahu – dětmi zůstávají i v dospělosti

Již v neděli 16. 9. ve 20.15 uvidí diváci druhou epizodu seriálu Tátové na tahu. Děj se bude tentokrát mimo jiné točit i kolem ztraceného plyšového medvěda, což může být pro malé dítě velká „tragédie“.

V první epizodě se představila ústřední čtveřice tatínků a jejich rodin, kolem kterých se celý děj odvíjí. Sympatičtí tátové v podání Štěpána Benoniho, Karla Dobrého, Saši Rašilova a Petra Vaňka si diváky okamžitě získali. V dalším díle seriálu se Jakubovi Beranovi, kterého hraje Štěpán Benoni, povede ztratit oblíbená hračka malé Adélky. Jakub ale nelení a rozhodne se plyšového medvěda stůj co stůj najít. Pomáhat mu v jeho nelehkém snažení bude Lubor Knopp (Karel Dobrý). Za oběma pány jsme se vypravili do hračkářství, abychom se jich zeptali například na to, jaká hračka by jim udělala radost teď v dospělosti. Podívejte se.

Štěpán Benoni (Jakub Beran)

Další díl seriálu Tátové na tahu uvidíte na Primě v neděli 16. 9. ve 20.15.

Vše o seriálu a také jednotlivé epizody můžete sledovat také online.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.