PREMIÉRA V. řady show Teď vaří šéf! Začínáme v úterý ve 21.30 na Primě

Další řadu bohaté inspirace do kuchyně od mistra kuchaře je tady! Šéf se tentokrát ve své kuchařské škole zaměří na racionální zdravou stravu, kterou vaří s chutí, chutně a místy i light. Premiérový díl Teď vaří šéf! sledujte v úterý na Primě ve 21.30 na Primě!

Tématem nových dílů je odlehčená kuchyně, zdravé stravování a výživové aspekty jídla. Na začátek můžete vidět šéfův recept na živinami nabité domácí müsli s lehkou espumou z jogurtu (více o důležitosti zdravé snídaně s odborníkem najdete zde), vynikající houbovou terinu se salátem z lišek, vepřovou kýtu po kreolsku s cibulovým salátem, okurkový salát s miso dresingem a fíkový koláč.

Všechny VIDEOrecepty z pořadu najdete na PrimaPLAY TADY

"Nevím, zda zdravá strava je ten správný pojem. Myslím si, že když budeme automaticky kupovat kvalitní suroviny a budeme s nimi dobře zacházet, tak to musí být zdravý. I když úplně nezdravá jídla neexistují, nezdravé suroviny taky ne. Existuje jen jejich nezdravé množství,” uvedl k premiérové V. řadě Zdeněk Pohlreich. Co více oblíbený šéfkuchař o novince prozrazuje, si poslechněte na našem VIDEU z ranče hned v úvodu článku.

Na upoutávku se můžete podívat níže:

Prohlédněte si také v GALERII fotek, co vás šéf naučí v úterní premiéře pořadu Teď vaří šéf!

(Autor: Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kundera)

Sdílejte článek
Štítky zdravé jídlo Teď vaří šéf light Zdeněk Pohlreich

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.