Na Boží hod vás na Primě nemine klasika jako je Pyšná princezna

Klasická pohádka na druhý svátek vánoční nemůže chybět. Hned 25. prosince přichází Pyšná princezna. Dívejte se na ní v 17.15 na Primě.

Pokud milujete pohádkovou klasiku, tak vám rozhodně nesmí na Boží hod ujít Pyšná princezna s Alenou Vránovou a Vladimírem Rážem. Už je to šestašedesát let, kdy se dcera vladaře Půlnočního království odmítne provdat za šlechetného krále Miroslava, který se uchází o její ruku. Ten se však vydá do jejího rodného království a v přestrojení působí na zámku coby zahradník.

Není od věci vědět, že Pyšná princezna v době svého vzniku měla dost skandální start, jelikož se jeho dva hlavní představitelé do sebe zamilovali, ačkoliv oba dva vstoupili do manželství s jinými partnery. Speciálně pro mladičkou herečku Alenu Vránovou měl její vztah s hercem obrovský dopad na budoucí kariéru a život v totalitním Československu.

Pyšnou princeznu uvidíte 25. prosince v 17.15 na Primě.

Během hlavního vysílacího času ve 20.15 na Primě uvidíte pokračování amerického fenoménu Sám doma s podtitulem Ztracen v New Yorku. Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku.

Udělejte si vánoční den jako malovaný a sledujte Primu!

Nebo si pusťte některý z filmů či oblíbených pořadů v archivu na iPrima.cz:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.